The Rock w serialu o backyard wrestlingu, Christian odpowiada na słowa Rondy Rousey, Jim Ross nie widzi byłych gwiazd WWE w AEW

» Dwayne “The Rock” Johnson, Issa Rae oraz Dany Garcia będą producentami nowego serialu na HBO polegającym na tworzeniu backyardowej organizacji. Trzydziestominutowy serial nosi tytuł “TRE CNT”. Program koncentruje się na młodym dokerze zmagającym się w profesjonalnym wrestlingu. Chłopak wykorzystuje pieniądze odziedziczone na ubezpieczenie swojego życia, co również pomoże w otwarciu organizacji backyardowej. Jones stworzy wielkie imperium przy pomocy najbliższych. The Rock ma wnieść do projektu pewną warstwę autentyczności, dzięki udanej karierze w WWE. Dlatego też sam był chętny na stworzenie nowego serialu.

» Były WWE Superstar Christian wystąpił gościnnie w podcaście prowadzonym przez WWE Hall of Famera Bookera T. Christian wypowiedział się na temat ostatnich słów wypowiedzianych przez Rondę Rousey odnośnie udawanego wrestlingu:

Poczułem się urażony, kiedy usłyszałem słowo fake.  Tutaj nie mamy do czynienia z udawanymi rzeczami wykonywanymi przez wrestlerów. Fizyczność jest realna. Profesjonalny wrestling jest z góry ustalony. Każdy zna na to odpowiedź. Czy mamy do czynienia z przedstawienie, w którym nasze ciało cierpi, a to nie jest udawane. Przeszedłem na emeryturę z powodu obrażeń, dlatego też można zobaczyć, jak wrestling jest udawany. To praca, to nie udawanie. Powtórzę jeszcze raz, to praca. Taka jest moja opinia.

» Komentator All Elite Wrestling, Jim Ross wypowiedział się na temat niedawno zwolnionych gwiazd przez WWE:

Czasami musisz pozwolić ludziom odejść. To naturalna kolej rzeczy. To nie wrestling, to życie. Obecnie na bezrobociu jest sześć milionów ludzi. Żyjemy w bardzo burzliwym świecie, ponieważ czekają nas trudne dni. Na Twitterze coraz więcej osób pyta mnie, kto powinien dołączyć do AEW. Bardziej martwię się o jutrzejsze życie. Jestem szczególnie narażony na koronawirusa zważywszy na mój podeszły wiek. Gdybym był osobą odpowiedzialną za AEW, to nie zatrudniłbym nikogo. To gwiazdy, które zostały zwolnione, ale nie są jedynymi osobami, które straciły pracę w ostatnim czasie. Niektórzy muszą się zastanowić nad tym, dlaczego zostali zwolnieni. Musiał być jakiś powód.