The Revival wkrótce w NWA?, Co z Liv Morgan oraz Laną?, Drake Maverick wystąpi na RAW?

» W ostatnim czasie pojawiły się spekulacje dotyczące byłych wrestlerów WWE, The Revival którzy niespodziewanie mogą pojawić się w federacji NWA. Cash Wheeler dawniej Dash Wilder za pośrednictwem Twittera odpowiedział na wpis federacji NWA. Odnosił się on do drużyny, którą fani chcieliby zobaczyć w Crockett Cup. Dax Hardwood dawniej Scott Dawson nie skomentował wpisu NWA, ale na jego profilu możemy zauważyć nowe logo tag teamu.

» Oficjele WWE nie mają większych planów względem Lany oraz Liv Morgan, która powróciła w grudniu do telewizji. Młoda wrestlerka, to uczestniczka ślubu Lany z Bobbym Lashleyem. Od tego momentu pojawiło się sporo spekulacji na temat przyszłości Liv. Niestety Dave Meltzer w najnowszej odsłonie Wrestling Radio stwierdził, że dyrektor wykonawczy RAW, Paul Heyman wprowadził wrestlerkę podczas wesela tylko, po to aby otrzymała ona pop.
WWE kontynuowało storyline z udziałem Lany i Liv Morgan przez krótki czas, ale nic z tego nie wynikło. Sporo mówiło się na temat potencjalnej walki tych dwóch Pań podczas WrestleManii 36, ale jak wiadomo rywalką Liv była Natalya.

» Wygląda na, to że podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW pojawi się jedna ze zwolnionych gwiazd. Ryan Satin za pośrednictwem Twittera wyjawił, że taką osobą może być Drake Maverick.

Słyszałem, że jeden z wrestlerów zwolnionych przez WWE może pojawić się dziś na RAW.

Czerwona tygodniówka będzie emitowana na żywo z pustego WWE Performance Center. Jeżeli chodzi o Mavericka, to federacja zezwoliła mu na występ w trzech pojedynkach turnieju, który wyłoni nowego tymczasowego WWE NXT Interim Cruiserweight Championa. Przeciwnikiem Drake’a podczas środowego odcinka NXT będzie Jake Atlas.