WWE Monday Night RAW 20 kwietnia 2020: Raport

Przed nami kolejny poniedziałkowy wieczór, a to oznacza, iż pora na najnowszy odcinek Monday Night RAW! Dowiemy się w nim kto zakwalifikuje się do starcia na Money In The Bank o walizkę. Ponadto po epizodzie będziemy już wiedzieć jakie skutki niósł ze sobą zeszłotygodniowy atak Setha Rollinsa na mistrza WWE.

 

Show rozpoczyna Drew McIntyre, który rozumie jakie konsekwencje ma posiadanie mistrzostwa WWE. Zdaje sobie sprawę, iż jest obecnie na szczycie, a pozostali będą próbować go z niego zepchnąć. Mistrz uważa, że jak ktoś zasługuje na szansę o tytuł to otrzymuje tę okazje. To sprowadza go do Setha Rollinsa, który zdaniem Drew, biorąc pod uwagę jego zasługi w promocji tego pasa pozwala mu na taką walkę. Dlatego też oficjalnie, za trzy tygodnie na Money In The Bank odbędzie się pojedynek pomiędzy Szkotem, a Monday Night Messiahem. Dalszą przemowę przerywa Zelina Vega, która uważa, że mistrz jest aż nadto skoncentrowany na zbliżającej się gali pay-per-view zamiast na tym co jest naprawdę istotne. Nagle znienacka Szkota atakuje Andrade jednak radzi on sobie z oponentem.

 

Money In The Bank Qualifying Match

Aleister Black vs. Austin Theory

Zwycięzca – Aleister Black

Po walce Aleister powiedział, iż nie wie zbyt wiele o korporacjach jednak jeżeli chodzi jego przeciwników na Money In The Bank to obiecuje im, iż każde piętro „korporacyjnej drabiny” będzie dla nich piekłem.

 

Singles Match

Shayna Baszler vs. Indi Hartwell

Zwycięzca – Shayna Baszler

Po walce Shayna potraktowała dodatkowo swoją oponentkę drabiną.

 

Tag Team Match

Ricochet & Cedric Alexander vs. Brendan Vink & Shane Thorne

Zwycięzcy – Ricochet & Cedric Alexander

 

Znajdujący się na siłowni Bobby Lashley zapowiedział, że niedługo pokaże nam jak łatwe dla niego jest podnoszenie opony.

 

Singles Match

Nia Jax vs. Kairi Sane

Zwycięzca – Nia Jax

 

Seth Rollins ma wiadomość do przekazania mistrzowi WWE. Po pierwsze docenia on i szanuje, iż jest on walczącym mistrzem. Niewiele osób rozumie jak to jest być w jego butach czy też walczyć w Main Evencie WrestleManii z Brockiem Lesnarem. Seth akceptuje wyzwanie Drew z powodu obowiązku jaki na nim obecnie ciąży, gdyż teraz WWE potrzebuje przede wszystkim lidera – takiego, który rozumie co to poświęcenie. Takiego, który rozjaśni ciemność. Takiego jakim jest Monday Night Messiah.

 

Otrzymaliśmy video nagrane wcześniej, w którym to The Viking Raiders zmierzali samochodem na RAW. Podczas niego powiedzieli oni, iż zostają tutaj na dłużej, a ich celem jest podbicie dywizji Tag Team na czerwonej tygodniówce.

 

Money In The Bank Qualifying Match

MVP vs. Apollo Crews

Zwycięzca – Apollo Crews

Przed walką MVP powiedział, iż w swojej karierze widział wiele gwiazd WWE, które się wznoszą, ale i upadają. Dziś na jego drodze znajduje się prawdopodobnie najbardziej utalentowany zawodnik w rosterze WWE. Niestety jednak jego talent dziś nie rozbłyśnie.

 

Na backstage’u Ruby Riott, która uważa, że to ona samodzielnie nosiła na swoich barkach Riot Squad. Sarah Logan może i ma teraz złamaną rękę, ale to Liv musi dziś uważać, gdyż Ruby zamierza kontuzjować jej obie.

 

Singles Match

Ruby Riott vs. Liv Morgan

Zwycięzca – Liv Morgan

 

Wracamy do Lashleya, który uporał się z podniesieniem opony. Jednak teraz naszym oczom ukazuje się większa.

 

Money In The Bank Qualifying Match

Rey Mysterio vs. Murphy

Zwycięzca – Rey Mysterio

 

Na backstage’u znajduje się Angel Garza wraz z Zeliną Vega, która ma już przygotowany plan przeciw Drew McIntyre’owi. Zwiastuje ona, iż ten nie będzie w stanie dotrwać do Money In The Bank.

 

Singles Match

Charlotte Flair vs. Kayden Carter

Zwycięzca – Charlotte Flair

 

Wracamy do Bobby’ego, któremu ostatecznie udało się podnieść również większą oponę.

 

Singles Match

Andrade vs. Akira Tozawa

Zwycięzca – Andrade

 

Singles Match

Bianca Belair vs. Santana Garrett

Zwycięzca – Bianca Belair

 

Singles Match

Drew McIntyre vs. Angel Garza

Zwycięzca – Drew McIntyre

Po walce Drew dołożył Latynosowi kolejnego Claymour Kicka. Ponadto rozprawił się on ze znajdującym się przy ringu Austinem Theorym. Widokiem celebrującego mistrza WWE kończymy dzisiejszy epizod Monday Night RAW.