Drew-McIntyre-Money-in-the-Bank-Raw-645x370

Uwaga na Spoilery! Z kim zmierzy się Drew McIntyre na Money in the Bank?, Drake Maverick pojawił się na RAW?, Ważne ogłoszenie Kanellisów

PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY SPOILERY Z PONIEDZIAŁKOWEGO ODCINKA RAW.

» Podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW w WWE Performance Center dowiedzieliśmy się, kto będzie najbliższym przeciwnikiem WWE Championa. Drew McIntyre rzucił wyzwanie Sethowi Rollinsowi do walki podczas gali PPV Money in the Bank, gdzie na szali zostanie postawiony tytuł mistrzowski. Seth zaakceptował je, dlatego też będziemy świadkami niesamowitych wydarzeń. Gala ta zostanie wyemitowana 10 maja z siedziby WWE w Stamford. Federacja wrestlingowa zdecydowała się na zaskakujące posunięcie organizując Money in the Bank Ladder Match (na 1 piętrze, a więc zwycięzca musi dotrzeć na dach, gdzie znajduje się walizka z kontraktem). Czy Drew McIntyre zachowa WWE Title po MITB?

» Wiele osób myślało, że Drake Maverick pojawi się na poniedziałkowym odcinku Monday Night RAW z bardzo ważnym ogłoszeniem. Zamiast tego na oficjalnym profilu wrestlera na Twitterze ukazał się krótki materiał wideo z najważniejszymi wydarzeniami. W nich były GM 205 Live przeforsował swoje trzy ostatnie pojedynki oznaczając WWE Hall of Famera Shawna Michaelsa oraz WWE COO Triple H. Jak wiadomo ta dwójka pracuje na backstage’u w WWE NXT.

ZOBACZ RÓWNIEŻ >>>>>> WWE Monday Night RAW 20 kwietnia 2020: Raport

Drake Maverick pożegnał się z federacją WWE, jednak ma on możliwość stoczenia trzech pojedynków zważywszy na jego udział w turnieju. Najbliższym rywalem Drake’a będzie Jake Atlas. Czy i jak poradzi sobie Drake w turnieju? Z pewnością tego dowiemy się w najbliższym czasie. Istnieją strony, które sugerują, że były wrestler Impact ma wielką szansę na zwycięstwo. Dlatego też jego teoretyczne zwolnienie może okazać się częścią story.

» Niespodziewanie na poniedziałkowym odcinku czerwonego show zjawili się byli WWE Superstars Mike oraz Maria Kanellis. Poinformowali oni o nadchodzącej premierze podcastu “Non-Essential Wrestlers. Nastąpiła ona po zejściu z anteny Monday Night RAW. Opis podcastu prezentuje się następująco:

Mike Bennett i Maria Kanellis porozmawiają o profesjonalnym wrestlingu, a także o pieluchach.

Poniżej przedstawiamy materiał wideo z ogłoszeniem autorstwa Mike’a i Marii.