WWE SmackDown Star Drew Gulak

Uwaga na Spoilery! John Cena pomagał wrestlerom WWE 205 Live, Ciekawy segment z The Viking Raiders, Powrót wrestlingu do stanu USA

UWAGA NA SPOILERY Z PONIEDZIAŁKOWEGO ODCINKA RAW!

» WWE SmackDown Star Drew Gulak wystąpił gościnnie w podcaście prowadzonym przez Coreya Gravesa. Wrestler wypowiedział się na temat osoby, która poświęciła mu najwięcej czasu w WWE.

Chcę być szczery ze wszystkimi, dlatego też wyjawię, że w ostatnim czasie bardzo pomógł mi Daniel Bryan. – powiedział WWE SmackDown Star Drew Gulak. Rozmawiałem z nim, mogłem go poznać bliżej. Staliśmy się dobrymi kolegami, a teraz budujemy przyjaźń, więc to całkiem miłe uczucie. Niesamowite jest, to co siedzi w jego głowie. Cesaro ze względu na nasze pochodzenie oraz historię był osobą, na której mogłem polegać. Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku Kassiusa Ohno, czy Mike’a Quackenbusha. Czemu tak było? Ponieważ spędziliśmy ze sobą miłe chwile na scenie niezależnej. Podchodziłem do nich, pytałem o coś i otrzymywałem porady. Najbardziej pomocny okazał się być John Cena, który jest bardzo hojnym facetem. Uwielbiam go, ponieważ siedział i oglądał WWE 205 Live po każdym SmackDown, po to aby udzielić nam cennych wskazówek.

» Jednym z gorętszych tematów poniedziałkowego odcinka Monday Night RAW był segment z udziałem The Viking Raiders. Wrestlerzy jadąc samochodem stworzyli “Carpool Karaoke”, w którym śpiewali o byciu Wikingami oraz walce podczas jazdy. Na obecną chwilę nie wiadomo, jak rozwinie się przyszłość Erika oraz Ivara. Najpewniej będą oni drużyną, która zastąpi The Revival w main rosterze.

ZOBACZ TAKŻE >>>>> Uwaga na Spoilery! Z kim zmierzy się Drew McIntyre na Money in the Bank?, Drake Maverick pojawił się na RAW?, Ważne ogłoszenie Kanellisów

Erik oraz Ivar mają zmierzyć się z RAW Tag Team Champions The Street Profits, jednak WWE nie potwierdziło jeszcze tej walki. Ma ona mieć miejsce 10 maja na PPV Money in the Bank.

» Wszystko jest na dobrej drodze do przywrócenia wrestlingu w stanie Georgia. Gubernator Brian Kamp ogłosił, że siłownie, studia, kręgielnie, salony masażu, salony fryzjerskie, sklepy, niektóre restauracje oraz kina zostaną otwarte 24 kwietnia. Oczywiście wciąż będą obowiązywać pewne wytyczne dotyczące dystansu społecznego. Portal F4Wonline.com informuje, że federacja AEW może wznowić tapingi Dynamite w stanie Georgia. Co najmniej jeden z wrestlerów nie pracujących w AEW w ostatnim czasie był poddany dwutygodniowej kwarantannie.

W ten sam sposób, w jaki ostrożnie zamykaliśmy firmy i namawialiśmy do zmniejszenia wpływu na rozprzestrzenianie się koronawirusa. Dlatego wprowadzamy stopniowe oraz bezpieczne otwarcie pewnych sektorów naszej gospodarki.