Z kim chce walczyć The Undertaker?, Przygoda Rondy Rousey z WWE, Konfrontacja słowna między gwiazdą WWE i AEW

» Portal Sports Illustrated informuje, że The Undertaker przedstawił oficjelom WWE krótką listę potencjalnych przeciwników, z którymi chciałby zmierzyć się po WWE Super ShowDown. Jedną z osób zapisanych na liście jest Drew McIntyre, który połączy siły z Shanem McMahonem i razem spróbują przeciwstawić się Reignsowi oraz Takerowi podczas WWE Extreme Rules, 14 lipca. Istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że ten konflikt doprowadzi do walki Takera z Drew na SummerSlam, ale ta informacja nie została jeszcze potwierdzona, więc na dalszy rozwój sytuacji musimy jeszcze trochę poczekać.

» W najnowszym odcinku WWE 24 Looking możemy obejrzeć przygodę Rondy Rousey z federacją WWE. Kilku użytkowników portali społecznościowych zauważyło, że na WrestleManii 35 w walce RAW Women’s Champion Rondy Rousey z SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair i Becky Lynch został przerobiony klip tak, aby nikt nie widział, że ramiona Rondy nie były położone na macie, przez co sędzia nie powinien zakończyć tej konfrontacji, ale stało się inaczej.

» Wczoraj na Twitterze doszło do wymiany zdań pomiędzy członkiem The Revival (Dash Wilder), a Adamem Pagem. Jeden z użytkowników Twittera zauważył, że panowie byli obecni w 2013 roku podczas segmentu z udziałem Marka Henry’ego, który miał za zadanie przyciągnięcie podwójnej przyczepy ciągnika: