Uwaga na Spoilery! Więcej szczegółów dotyczących Alexa Shelley w WWE NXT, Tiger Hattori uczestnikiem New Beginning USA: Tampa, Walki zapowiedziane na AEW Dynamite: Bash at the Beach

» Na oficjalnej stronie WWE.com pojawiło się ogłoszenie dotyczące debiutu Alexa Shelley’ego w WWE NXT TV, zwracając uwagę na to iż walczył on w przeszłości między innymi z Danielem Bryanem, Sethem Rollinsem oraz AJ Stylesem:

Jak już wspomniano w najbliższą środę podczas NXT TV zobaczymy walki z pierwszej rundy Dusty Classic, gdzie Shelley ponownie połączy siły z Kushidą, aby zmierzyć się z The Grizzled Young Veterans. The BroserWeights (Matt Riddle i Pete Dunne) zmierzą się z Andrewsem i Flashem. Te walki zakończą pierwszą rundę turnieju.

„Kim jest Alex Shelley? W tym tygodniu WWE NXT Universe przeżyli prawdziwą niespodziankę, kiedy Alex Shelley dołączył do Kushidy w tegorocznym turnieju Dusty Rhodes Tag Team Classic. Shelley jest jednym z najbardziej utalentowanych i szanowanych wrestlerów pod względem technicznym, łączy style amerykańskie, brytyjskie oraz japońskie. Posiada on prawie dwudziestoletnie doświadczenie na ringu, Shelley konurował w przeszłości z Danielem Bryanem, AJ Stylesem, Sethem Rollinsem, Samoa Joe, Cesaro, Roderickiem Strongiem, Kassiusem Ohno, Kylem O’Reillym, Bobbym Fishem, The Viking Raiders i wiele więcej. Shelley odniósł wiele sukcesów jako zawodnik tag teamu. Kushida i Shelley rywalizowali w Japonii pod nazwą Time Splitters i są byłymi dwukrotnymi IWGP Jr. Tag Team Championship oraz zwycięzcami Super Jr. Tag Team z 2012 roku”.

» Federacja New Japan Pro Wrestling poinformowała, że Tiger Hattori będzie uczestnikiem New Beginning USA: Tampa, czyli show które rozpocznie się 24 stycznia. Sędzia NJPW zorganizował swój ostatni mecz w Stanach Zjednoczonych we wrześniu podczas Fighting Spirit Unleased: New York.

Hattori przejdzie na emeryturę w przyszłym miesiącu, tak więc po raz ostatni w roli sędziego zobaczymy go podczas wydarzenia, które odbędzie się 19 lutego w Korakuen Hall.

» Federacja All Elite Wrestling ogłosiła, że w przyszłym tygodniu na AEW Dynamite: Bash at the Beach odbędzie się starcie z udziałem Jona Moxleya i Sammy’ego Guevary.
Show odbędzie się w Watsco Center w Miami. Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę wydarzeń wyżej wspomnianego eventu:

* PAC vs. Darby Allin

* Kris Statlander & Hikaru Shida vs. Awesome Kong & Mel (w/Brandi Rhodes)

* MJF, The Butcher & The Blade (w/The Bunny) vs. DDP, Dustin Rhodes & QT Marshall

* Sammy Guevara vs. Jon Moxley