Uwaga na Spoilery! Była Women’s Champion powróci podczas Royal Rumble?, Informacje dotyczące kontuzjowanych gwiazd NXT, Walki zapowiedziane na WWE Worlds Collide 2020

» Dave Meltzer w najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio wyjawił, że Nia Jax może powrócić w tym miesiącu podczas 30-Woman Royal Rumble Matchu na Royal Rumble:

“Nie jestem pewien, ale harmonogram Nia Jax o czym ostatnio słyszałem, stwarza taką możliwość”.

Warto wspomnieć, że w kwietniu ubiegłego roku, Nia przeszła operację obu kolan, a w czerwcu dowiedzieliśmy się, iż wrestlerka powróci podczas którejś z gal WWE PPV w 2020 roku, więc od razu pojawiły się spekulacje dotyczące jej występu na Royal Rumble. Show odbędzie się 26 stycznia 2020 roku w Minute Maid Park w Houston. Jak wiadomo udział w Royal Rumble Matchu weźme 10 wrestlerek z NXT, RAW oraz SmackDown.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo Matt Camp wypowiedział się na temat gwiazd, które nabawiły się urazów podczas ostatniego odcinka WWE NXT TV.

* NXT UK Women’s Champion Kay Lee Ray nabawiła się urazu w momencie, kiedy zainkasowała suplex od Toni Storm podczas sześcioosobowego tag team matchu, w którym Toni, NXT Women’s Champion Rhea Ripley i Candice LeRae pokonały Ray, Io Shirai oraz Biance Belair.

Po walce Ray odmówiła pomocy medycznej i powiedziała, że będzie gotowa do niedzielnej obrony tytułu mistrzowskiego na TakeOver: Blackpool II. Jej rywalkami będą Piper Niven oraz Toni Storm.

* Wesley Blake zmaga się z urazem lewej stopy. Nabawił się go podczas starcia w pierwszej rundzie turnieju Dusty Rhodes Tag Team Classic, gdzie The Forgotten Sons mierzyli się z członkami Imperium. Po walce Blake udał się na zaplecze, a następnie arenę Full Sail University opuścił o kulach.

» W najnowszej odsłonie WWE NXT, McKenzie Mitchell poinformowała, że podczas zbliżającego się WWE Worlds Collide dojdzie do konfrontacji z udziałem Finna Balora oraz Ilja Dragunova. Event Worlds Collide odbędzie się w sobotę 25 stycznia 2020 roku w Toyota Center w Houston podczas weekendu z Royal Rumble. Zostanie ono wyemitowane na żywo w sieci WWE Network. Udział w wydarzeniu wezmą gwiazdy należące do brandu WWE NXT i WWE NXT UK.

Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane walki na Worlds Collide:

NXT Women’s Title Match
Toni Storm vs. Rhea Ripley (c)

Imperium (WWE UK Champion WALTER, Fabian Aichner, Marcel Barthel, Alexander Wolfe) vs. The Undisputed Era (NXT Champion Adam Cole, NXT North American Champion Roderick Strong, NXT Tag Team Champions Kyle O’Reilly & Bobby Fish)

Ilja Dragunov vs. Finn Balor