Zwolnienia w NXT, Operacja Nii Jax, Kolejna zmiana nazwy tag teamu, Charlotte Flair zaręczona?

» WWE rozwiązało kontrakty z Shadią Bseiso i Nasserem Alruwayehem.  Jordanka i Kuwejtczyk, oficjalnie zaręczeni ze sobą od stycznia, byli członkami NXT od końca 2017 roku. Bseiso, pierwsza Arabka zatrudniona w WWE, w żółtym rosterze zajmowała się przeprowadzaniem wywiadów i zapowiadaniem walk. Alruwayeh z kolei zadebiutował w ringu rozwojówki pod koniec 2018 roku i od tego momentu nie pojawił się na galach telewizyjnych.

» Nia Jax przejdzie jutro operację mającą naprawić zerwane więzadła krzyżowe obu nóg. Jeśli zabieg przebiegnie bez żadnych komplikacji, Jax rozpocznie rehabilitację mogącą trwać do 9 miesięcy. Tym samym prawdopodobnie nie zobaczymy jej już w tym roku w ringu w roli aktywnej zawodniczki.

» Charlotte wypowiedziała się na temat swojego związku z Andrade, ucinając spekulacje dotyczące rzekomych zaręczyn pary:

,,Nie wierzcie we wszystko, o czym czytacie w Internecie, chyba że dotyczy to tego, że jestem najbardziej utytułowaną kobiecą wrestlerką w historii, bo akurat to jest fakt. Nie, nie jesteśmy zaręczeni.”

» WWE najwyraźniej znowu zmieniło nazwę tag teamu złożonego ze znanych z występów w ROH Hansona i Rowe’a. Tym razem dwójka ta przedstawiana jest jako The Viking Warriors: