Elias komentuje niedoszłe walki z Takerem i Johnem Ceną, Drew McIntyre o zachowaniu Randy’ego Ortona, The North i wynik na obecność COVID-19

» Nie od dziś wiadomo, że WWE często zmienia swoje plany. Taka sytuacja miała miejsce w przypadku Eliasa, który miał stoczyć dwa wielkie pojedynki. Wrestler WWE niedawno udzielił wywiadu dla Sports Illustrated, w którym wyjawił, że miał walczyć z The Undertakerem podczas wydarzenia w Arabii Saudyjskiej. Natomiast na WrestleManii jego rywalem miał być John Cena.

Nowy Orlean, jestem w kontakcie z Johnem i Undertakerem. Rok później sytuacja wygląda podobnie. Na WrestleManii mam się zmierzyć z Johnem Ceną, a dzień później na RAW skonfrontować z Undertakerem. Miałem pójść dalej i w Arabii Saudyjskiej zmierzyć się z Takerem. To nigdy się nie wydarzyło z powodu Goldberga. To miał być mój mecz. W następnym roku po raz kolejny miałem walczyć z Johnem i znowu plany się zmieniły. Nasza walka nie stała się faktem.

» 25 października na gali WWE PPV Hell in a Cell, Drew McIntyre zmierzy się z Randym Ortonem. Stypulacją walki będzie Hell in a Cell, dzięki czemu Viper będzie mógł posiłkować się kilkoma nikczemnymi zagrywkami.

ZOBACZ TAKŻE >>>> Uwaga na Spoilery! Co wydarzyło się podczas segmentu Firefly Fun House?, Debiut Luchadora na Monday Night RAW?, Mustafa Ali wyjawia sekret odnośnie hakera SmackDown

Drew udzielił wywiadu dla Metro UK, w którym wypowiedział się na temat wielu niewłaściwych zachowań swojego przeciwnika:

Oczywiście byłem tego świadomy. Nie jestem zazdrosny o jego pozycję w firmie, nigdy nie posiadałem takiej mentalności jak on. Słyszałem różne nieciekawe historie od ludzi, którzy przebywali z nim. Widziałem wystarczająco dużo, o czym wspomniałem podczas mojego proma w telewizji. W tej historii jest wiele prawdy. Sam twierdzi, że wielokrotnie powinien zostać zwolniony przez firmę. Prawda jest taka, że był tak dobry, tak utalentowany, więc uszło mu to na sucho. Gdyby nie spory potencjał, na pewno by go nie było w WWE.

Według bukmacherów faworytem do zwycięstwa jest Drew McIntyre. Czy tak będzie? Musimy poczekać do Hell in a Cell.

» Kilku wrestlerów z The Collective otrzymało pozytywny wynik na obecność COVID-19. Z tego względu pojawiło się sporo pytajników dotyczących Bound For Glory. Na szczęście dla Impact Wrestling zarówno Ethan Page, jak i Josh Alexander otrzymali negatywny wynik na obecność wirusa.

PPV Bound For Glory odbędzie się w sobotę 24 października, dzień przed PPV Hell in a Cell. Fani The North będą mieli okazję do obejrzenia walki z udziałem swoich ulubieńców, gdyż Ci otrzymali negatywny wynik na obecność COVID-19.

Wiesz, co jest stresujące? Zamartwianie się możliwością złapania COVID-19.. Bezobjawowo i przekazanie go innym. Czekałem 5 dni na wynik mojego testu. W dniu dzisiejszym stwierdzam, że jestem NEGATYWNY. Bądźcie bezpieczni!