WWE planuje budować Survivor Series wokół postaci The Undertakera, Kris Statlander wróci dopiero pod koniec 2021 roku?

» Kolejnym pay-per-view WWE będzie Hell In A Cell, które odbędzie się 25 października. Z pewnością ta gala będzie wyjątkowa. Zaraz po tym, 22 listopada, odbędzie się Survivor Series. Według Wrestle Votes, 30. rocznica The Undertakera będzie ogromną częścią wydarzenia. WWE może planować imprezę wokół Deadmana, ale nie ma planów, aby walczył.

 

Survivor Series jak dotąd nie ma zabookowanych żadnych walk, ale miesiąc temu plotka głosiła, że ​​firma miała plany na walkę Retribution. To było oczywiście zanim ogłoszono, że Mustafa Ali jest ich liderem. Undertaker może nie zawalczy na Survivor Series, ale mimo wszystko WWE zrobi dla niego coś specjalnego.

» Kris Statlander doznała kontuzji kolana i wymagała operacji. Teraz jest w dobrej kondycji i z dnia na dzień czuje się coraz lepiej. Jednak może minąć jeszcze osiem miesięcy, zanim będzie gotowa do powrotu na ring. Kontuzje w pro wrestlingu są nieuniknione. Zawodowi wrestlerzy często muszą pozbyć się “rdzy z ringu”, zanim w ogóle wrócą do telewizji. To czasami wydłuża dodatkowo czyjąś przerwę. W rozmowie z Wrestling Inc. Kris Statlander przedstawiła informację o kontuzji. Może minąć sześć miesięcy 2021 roku, zanim będzie mogła wrócić na ring, a to nawet nie gwarantuje, że wtedy wkrótce wystąpi w telewizji.

Radzę sobie całkiem nieźle. Myślę, że z tego, co ogólnie słyszałam, mogę wrócić nieco szybciej, niż zakładano, ale wciąż mam bardzo długą drogę, zanim będę mogła w zasadzie ponownie zadebiutować i wrócić. Zanim ponownie zadebiutuję, zamierzam trochę trenować wcześniej. Więc będę mogła wejść na ring, zanim znów zobaczysz mnie w telewizji. Może to zająć kolejne osiem miesięcy.

Niewątpliwie kobieca dywizja AEW straciła wiele na kontuzji Statlander, ale wszyscy musimy być dobrej myśli i trzymać kciuki za szybki powrót Kris.