Daga rozstał się z Impact Wrestling, Kim jest nowy członek stajni Eddiego Kingstona?, T-Bar komentuje porażkę Retribution na RAW

» Jakiś czas temu z federacją Impact Wrestling rozstała się Tessa Blanchard. Mimo tego Daga (mąż wrestlerki) pozostawał w dobrych relacjach z firmą jednocześnie pracując w niej. Portal Wrestling Inc informuje, że federacja Impact Wrestling rozstała się wrestlerem, który poprosił o odejście. Podobno oficjele wspomnianej firmy przez pewien czas próbowali przekonać Dagę do pozostania, jednak ich starania poszły na marne. Daga chciał być częścią tegorocznego Slammiversary, na którym nie pojawiła się Tessa Blanchard, ale obie strony nie doszły do porozumienia, więc nie zobaczyliśmy go na jednym z najważniejszych eventów IW.

» The Bunny dołączyła do Butcher i The Blade tworząc grupę. Takie posunięcie było logiczne ze względu na, to iż Allie (The Bunny) jest żoną Blade’a. Już na samym początku swojego pobytu w All Elite Wrestling, Eddie Kingston stworzył stajnię z Pentą, Fenixem, Butcherem oraz Bladem. Pierwsza wspomniana dwójka była częścią Pac in the Death Triangle, jednak były wrestler WWE od dłuższego czasu nie pojawia się w firmie (od pandemii).

Eddie Kingston jest podekscytowany nowymi możliwościami, które płyną z dołączenia The Bunny do grupy. Wrestlerka może rywalizować w AEW Women’s Division i walczyć o mistrzostwo kobiet. Jak wiadomo na samym początku współpracy z AEW, Allie tworzyła grupę z Brandi Rhodes, jako Nightmare Sisters.

» Podczas poniedziałkowego odcinka Monday Night RAW srogiej porażki doznali członkowie The Retribution. Prawda jest taka, że wcześniej, czy później musiało do tego dojść. Ważne jest, to że grupa nie została zdominowana przez swoich przeciwników. Stało się, to po walce, gdyż zniszczenia dokonał nie, kto inny niż sam The Fiend.

T-Bar po raz kolejny na TWITTERZE postanowił zaznaczyć obecność grupy następującymi słowami:

Naprawdę nie można przecenić, jak niewiarygodnie w darmowy sposób można znaleźć się w waszych głowach.