Tessa Blanchard przegapiła tapingi Impact TV?, Gwiazdy sportu na pogrzebie byłego wrestlera WWE, Zapowiedź segmentu z The Revival w AEW

Tessa Blanchard przegapiła tapingi Impact TV?, Gwiazdy sportu na pogrzebie byłego wrestlera WWE, Zapowiedź segmentu z The Revival w AEW

» Portal PWInsider.com informuje, że Impact World Champion Tessa Blanchard nie była częścią tapingów Impact Wrestling, które odbyły się w tym tygodniu w Skyline Studios. Wrestlerka przegapiła także ostatni zestaw tapingów, ponieważ przebywa w Meksyku i nie jest w stanie powrócić do Stanów Zjednoczonych z powodu pandemii COVID-19. Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy Tessa będzie mogła powrócić do telewizji. Według spekulacji oficjele Impact zamierzają pociągnąć turniej tak długo, aż do powrotu mistrzyni.

» W czwartek w Venice odbył się pogrzeb byłego wrestlera WWE, Shada Gasparda. Według TMZ w uroczystości udział wzięło kilku profesjonalnych wrestlerów oraz gwiazd MMA. SmackDown Tag Team Champion Kofi Kingston, Shelton Benjamin, John Morrison, MVP, Mickie James, Chris Masters, Chavo Guerrero, Chuck Liddell i wielu innych. WWE opublikowało materiał wideo z udziałem gwiazd, które wypowiedziały się na temat byłego członka Cryme Tyme. W materiale możecie usłyszeć wypowiedzi takich osób, jak: Morrison, Benjamin, MVP, The New Day, Dolph Ziggler, WWE Champion Drew McIntyre oraz John Cone.

17 maja doszło do tragedii, kiedy Shad wraz ze swoim dzieckiem pływał na Venice Beach. Obaj zostali złapani przez silny prąd morski. Wrestler poprosił ratownika o uratowanie syna, niestety ciało 39-latka zostało odnalezione kilka dni później….

View post on imgur.com

» FTR’s Cash Wheeler i Dax Harwood pojawią się podczas przyszłotygodniowego odcinka AEW Dynamite emitowanego na kanale TNT.
Federacja poinformowała o wprowadzeniu byłych członków The Revival do swojego rosteru podczas wywiadu przeprowadzonego przez Tony’ego Schiavone. Poniżej przedstawiamy krótką zapowiedź pojawienia się Casha oraz Daxa na Dynamite.