Były Impact Wrestling Star w WWE PC, Kenny Omega vs Joey Janela na AEW Dynamite, Fani All Elite Wrestling obecni na RAW

» Portal PWInsider.com informuje, że były Impact Wrestling Star Alex Shelley pojawił się w WWE Performance Center jako gościnny trener. W ostatnim czasie Alex pracował w federacji Ring of Honor, a swój ostatni pojedynek stoczył 12 października na Glory By Honor, gdzie pokonał Jonathana Greshama. Wrestler za pośrednictwem Twittera skomentował obecność w WWE PC:

“Uwielbiam wrestling. Jestem człowiekiem wielu branż: Tysiąc żyć w tysiącach różnych miejsc. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi dotrzeć tak daleko”.

» Federacja All Elite Wrestling poinformowała, że podczas najnowszego odcinka Dynamite na TNT dojdzie do konfrontacji z udziałem Kenny’ego Omegi i Joey’a Janeli. Ta walka została ogłoszona, ponieważ spodobała się fanom podczas ostatniego odcinka AEW Dark i z pewnością każdy chciał ponownie w akcji zobaczyć tę dwójkę. Interesujące jest, to że pierwotnie rywalem Janeli miał być Jack Evans.

Poniżej przedstawiamy materiał z walki Omegi i Janeli podczas AEW Dark:

» Podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW w Rocket Mortgage Fieldhouse w Cleveland na arenie pojawiło się sporo fanów w koszulkach z logiem federacji All Elite Wrestling. Jak wiadomo WWE nie życzy sobie, aby ktoś promował inny produkt na ich wydarzeniach, więc ochroniarze prosili osoby z logiem AEW o zdjęcie koszulek i zastąpienie ich innymi, związanymi z WWE. Warto zaznaczyć, że taka sama sytuacja miała miejsce jakiś czas temu kilka godzin przed nagraniami SmackDown Live.