Dlaczego Tessa przegrała z Samim Callihanem?, Jon Moxley i Tony Khan pomagają byłemu wrestlerowi, Walki zapowiedziane na AEW Fight for the Fallen

» Podczas Impact Slammiversary XVII, Sami Callihan pokonał Tessę Blanchard w walce wieczoru. Był, to brutalny pojedynek z udziałem dwóch płci. Według Wrestling Observer Radio oficjele Impact Wrestling mieli na celu zaprezentowanie Blanchard, jako wielką gwiazdę federacji. Od samego początku zakładane było zwycięstwo Callihana i najwyraźniej Impact chce uniknąć reakcji, jaką były członek The Shield (Roman Reigns) otrzymał w przeszłości, kiedy to wygrywał z każdym oraz wszędzie. Wrestlerka została pokazana, jako bardzo dobra i twarda osoba, która z pewnością jest przyszłością Impact Wrestling. Warto przypomnieć, że sam Sami Callihan pogratulował swojej rywalce po walce, co świadczy o ich wysokim zaangażowaniu w rozwój firmy oraz szacunku do drugiej osoby.

» W zeszłym tygodniu spalił się dom rodzinny byłego wrestlera Dona Wrighta. Były wrestler oraz jego żona Sandy byli nieobecni, kiedy ich dom został zniszczony, ale na szczęście nie stało się nic jego pozostałym domownikom. Jak wiadomo Jon Moxley oraz Tony Khan z AEW przekazali 5000 $ na odbudowę domu. Każdy może przekazać darowiznę nawet podczas eventu organizowanego przez federację Southern States Wrestling, który odbędzie się 10 sierpnia w The Model City Center w Downtown.

» Podczas zbliżającej się gali AEW Fight for the Fallen odbędzie się starcie z udziałem The Lucha Bros oraz SoCal Uncensored (Scorpio Sky i Frankie Kazarian). Show odbędzie się 13 lipca w Daily Place w Jacksonville. Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę show:

* Cody Rhodes i Dustin Rhodes vs. The Young Bucks

* Kenny Omega vs. Cima

* Brandi Rhodes vs. Allie

* Adam Page vs. Kip Sabian

* MJF, Shawn Spears i Sammy Guevara vs. Joey Janela, Darby Allin i Jimmy Havoc

* Frankie Kazarian i Scorpio Sky vs. Pentagon i Rey Fenix

* Zapowiedziana obecność Chrisa Jericho