Dlaczego The Bella Twins nie powróciły do WWE?, Z kim zmierzy się Aleister Black na Extreme Rules?, Dakota Kai wkrótce powróci do ringu

» The Bella Twins w najnowszym odcinku swojego podcastu wypowiedziały się na temat przejścia na emeryturę oraz możliwego powrotu do wrestlingu:

„Brie i ja powróciłyśmy po WrestleManii, gdzie miałyśmy szansę na zdobycie Womens Tag Team Titles. Przez kilka miesięcy oczekiwaliśmy na konfrontację z The IIconics. W głębi duszy wiedziałam, że muszę poddać się prześwietleniu szyi, ponieważ czułam pewien dyskomfort. Brie dowiedziała się ode mnie, że źle się czuję, a moja głowa nie funkcjonuje tak jak powinna. W tym czasie żyłam w niezdrowym trybie, ale nie mogłam zrozumieć pewnych rzeczy”.

„Tydzień przed WrestleManią zadzwoniłem do mojego prywatnego chirurga, który zdecydował się na zrobienie kilku badań, które niestety wykluczyły nasz występ na WrestleManii. W moim mózgu został zdiagnozowany torbiel i dostałam oficjalną odpowiedź, że nie mogę być częścią WrestleManii i muszę zakończyć swoją przygodę z wrestlingiem. Nie chciałam, aby doszło do paraliżu, gdyż istniała takowa możliwość. Mam nadzieję, że kiedyś się uda powrócić chociażby na jedną walkę, ale na razie myślę o swoim zdrowiu”.

» W zeszłym tygodniu na live eventach WWE pojawił się Aleister Black, który pokonał Eliasa w Northeast. Jak wiadomo podczas wtorkowego odcinka SmackDown poznamy przeciwnika byłego NXT Championa, z którym zmierzy się na Extreme Rules. Według WrestleVotes pierwotnie rywalem Blacka miał być Cesaro, jednak nie wiadomo, czy te plany zostały zachowane, czy zmienione ze względu na zatrudnienie nowego dyrektora wykonawczego, Erica Bischoffa. Podobno Bischoff ma nie być odpowiedzialny za wtorkowe show, natomiast będzie odpowiedzialny za produkcję Extreme Rules.

» Wygląda na to, że WWE NXT Women Dakota Kai jest blisko powrotu do ringu. Warto przypomnieć, że wrestlerka nabawiła się urazu 7 grudnia ubiegłego roku podczas live eventu w Green Bay, a miesiąc później przeszła operację naprawy rozdartego ACL. Poniżej przedstawiamy wpis wrestlerki, który pojawił się na jej profilu na Twitterze: