Tommaso Ciampa ujawnia kulisy współpracy ze Scarlett oraz komentuje słaby punkt Karriona Krossa, Wielkie osiągnięcie Adama Cole'a

Tommaso Ciampa ujawnia kulisy współpracy ze Scarlett oraz komentuje słaby punkt Karriona Krossa, Wielkie osiągnięcie Adama Cole’a

» WWE NXT Star Tommaso Ciampa udzielił wywiadu dla ComicBook.com, w który wypowiedział się na temat feudu z Karrionem Krossem oraz Scarlett.

Nie wiem, czy ludzie są świadomi, ale ja i Scarlett mamy za sobą długą przeszłość, jeśli chodzi o wrestling. Oboje byliśmy w Ring of Honor, a nasze ścieżki skrzyżowały się za sprawą Matta Tavena. Wiem, co potrafi Scarlett, jest ona osobą, która skupia się na rozpraszaniu osób będących na ringu. Kiedy dowiedziałem się o jej współpracy o Karrionem, to pomyślałem, że robimy coś ponownie. Tym razem przyniosła ze sobą potwora. Deja vu……. zupełnie inni niż Johnny i Candice.

Nie wiem czy widziałem go na tyle dużo, aby poznać jego słabość, więc mam dziwne odczucia. On ma przewagę, ponieważ studiuje moje walki i wie, co robię, a czego nie. Nie wiem zbyt wiele na jego temat, więc trudno cokolwiek mi powiedzieć. Jest duży oraz silny, a także dobry technicznie. Na prawdę nie mam pojęcia, jaka jest jego słabość. Tak, jak powiedziałem w ubiegłym tygodniu osoba, która zaprezentuje lepszy plan, wygra. Wydaje mi się, że ja takowy posiadam i liczę na zwycięstwo.

» Adam Cole od roku jest w posiadaniu WWE NXT Championship. Na oficjalnym koncie WWE na Twitterze pojawiła się informacja o uroczystości, która odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 14:00. Wygląda na, to że w imprezę będą zaangażowali pozostali członkowi The Undisputed Ery, czyli Roderick Strong, Kyle O’Reilly oraz Bobby Fish. Celebracja miała się odbyć na ostatnim odcinku telewizyjnym WWE NXT, ale zamiast tego otrzymaliśmy segment z udziałem mistrza NXT oraz GM Williama Regala.

Warto przypomnieć, że Adam zdobył tytuł mistrzowski NXT pokonując Johnny’ego Gargano na NXT TakeOver, 1 czerwca 2019 roku.