Drew McIntyre i Triple H komentują wyczyn 7-latka, Dana Brooke i jej nowe umiejętności, The Undertaker wspomina Montreal Screwjob

Drew McIntyre i Triple H komentują wyczyn 7-latka, Dana Brooke i jej nowe umiejętności, The Undertaker wspomina Montreal Screwjob

» WWE Champion Drew McIntyre oraz Triple H za pośrednictwem Twittera wypowiedzieli się na temat 7-letniej Caelan McFaulds, która wraz ze swoim ojcem stworzył kampanię crowdfundingową JustGiving.com. Ma ona na celu zbiórkę pieniędzy dla pielęgniarek NHS pracujących w lokalnym szpitalu The Monklands w Coatbridge. Podczas pandemii koronawirusa rodzice rzucili wyzwanie swojemu dziecku, aby wymyślił ciekawy pomysł, który może wprowadzić w życie codziennie. Caelan zdecydował, że spróbuje napisać książkę, w której opisze rzeczywistość oraz swoją miłość do WWE i pro wrestlingu. Po dwóch tygodniach Caelan zakończył tworzenie książki, która została zatytułowana “The Main Event of WrestleMania”, a pieniążki ze sprzedaży jej planował przekazać pielęgniarkom z lokalnego szpitala. Osoby, które przekazały darowiznę, otrzymały kopię 38-stronowej biografii Caelana. Poniżej przedstawiamy komentarz mistrza WWE ze swojego poprzedniego spotkania z Caelanem:

Cóż za niesamowita historia oraz gest. 7-letni Caelan zebrał ponad 1500 funtów dla @NHSuK opowiadając o swoim main evencie WrestleManii. Jak wcześniej mówiłem, ucz się pilnie, ciężko pracuj, a pewnego dnia zamienisz fikcję na rzeczywistość.

Komentarz Triple H brzmiał następująco:

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE SmackDown 29 maja 2020: Raport

W zeszłym tygodniu dowiedziałem się o młodym człowieku, który napisał historię o swoim marzeniu, byciu w main evencie WrestleManii. Od tego momentu, Caelan zebrał ponad 1200 funtów dla @NHSuk! Niesamowite rzeczy mogą się wydarzyć, gdy masz marzenia. Dzięki za myśl o innych!

» WWE Women Dana Brooke za pośrednictwem Instagrama poinformowała o nawiązaniu współpracy z trenerem boksu, Orlando Cuellarem. Wrestlerka zauważyła, że nie może się doczekać momentu, kiedy przeniesie swoje nowe umiejętności do ringu WWE, jednocześnie zaznaczając, że ma oko na SmackDown Women’s Championship. Poniżej przedstawiamy krótkie materiały wideo z sesji treningowej:

» The Undertaker wystąpił gościnnie w podcaście prowadzony przez Billa Simmonsa. Doświadczony wrestler skomentował niesławny Montreal Screwjob z udziałem Breta Harta oraz Shawna Michaelsa.

Byłem wkurzony, ponieważ czułem, że mógłbym zostać wykorzystany do zdobycia tego, czego potrzebowaliśmy. Chciałem wystąpić zamiast Shawna i myślę, że taki pomysł spodobałby się Bretowi. Byłem osobą chętną do pomocy, niestety nikt do mnie się nie zwrócił…… Stało się tak, a nie inaczej, a ja byłem bardzo zdenerwowany. Byłem tam, chciałem wykonać ruch, zrobić interes życia….. Stało się inaczej. Następnego dnia mieliśmy pojawić się do południa w biurze. Byłem wkurzony tą sprawą oraz przebiegiem walki, ale bardziej koncentrowałem się na tym, co robiłem i jaką postać tworzę. Robiłem, to co było najlepsze dla biznesu, więc nie chciałem udać się na rozmowę z Vincem McMahonem. Uspokojenie się zajęło mi cały dzień.