Byli wrestlerzy WWE gośćmi Chrisa Jericho, Michael Elgin przekazuje przykrą informację, Zapowiedź turnieju w Impact Wrestling

Byli wrestlerzy WWE gośćmi Chrisa Jericho, Michael Elgin przekazuje przykrą informację, Zapowiedź turnieju w Impact Wrestling

» AEW Star Chris Jericho wyjawił, że wkrótce przeprowadzi wywiad z byłymi wrestlerami WWE, The Revolt. Wcześniej znanymi jako Dash Wilder oraz Scott Dawson z The Revival.

Jericho ogłosił, że wywiad z Cashem Wheelerem oraz Daxem Harwoodem zostanie wyemitowany w najbliższą środę.

W tym tygodniu w @TalkIsJericho wystąpią The Revival #TheRevolt, @DaxHarwood & @CashWheelerFTR !!.

Wiele osób twierdzi, że w przyszłości The Revolt będzie reprezentować dywizję tag teamową w federacji AEW. Czy tak się stanie? Cóż, zobaczymy.

ZOBACZ TAKŻE >>>> Zack Ryder wyjawia, co było powodem zdobycia IC Title, promocji jego osoby w WWE TV oraz współpracy z ojcem

» Impact Wrestling Star Michael Elgin podzielił się z fanami przykrą informacją.

Były IWGP Intercontinental Champion za pośrednictwem Twittera wyjawił, że u jego 13-letniego kuzyna Dylana zdiagnozowano białaczkę limfocytową.

Wiem, że na świecie dzieje się tak wiele. U mojego kuzyna, który ma zaledwie 13 lat, zdiagnozowano białaczkę limfocytową. Boli mnie serce podczas uprawiania wrestlingu. Stałem się mu bardzo bliski, jest dla mnie, jak młodszy brat. Przydałoby mu się kilka pozytywnych wibracji.

W zeszłym roku powiedziano mi, że moi młodsi kuzyni, Dylan oraz Kyle codziennie oglądają moje walki na YouTubie. Uwielbiają mnie, mimo iż nie widujemy się zbyt często. Widok tego zdjęcia sprawił, że poczułem się bliższy jemu. Kocham Cię Dylan.

Warto przypomnieć, że Michael Elgin podpisał kontrakt z federacją Impact Wrestling w ubiegłym roku. Zadebiutował 28 kwietnia w 2019 roku na Rebellion.

» Federacja Impact Wrestling ogłosiła, że podczas najnowszego odcinka Impact TV odbędą się pierwsze walki turnieju. Wyłoni on nowego pretendenta do walki z Tessą Blanchard o Impact World Championship.

Obecna mistrzyni nie pojawiła się na Rebellion, przez co Impact World Title nie był broniony. Pierwotnie rywalami Tessy mieli być Eddie Edwards oraz Michael Elgin.

Tak prezentują się pojedynki pierwszej rundy turnieju:

Rohit Raju vs. Trey

Madman Fulton vs. Hernandez