AEW DYNAMITE 6 Maja: Wyniki

Do Double or Nothing zostały nam 3 tygodniówki. Dzisiaj Dynamite wraca na żywo. Komentatorami dzisiejszego show jest Jim Ross, Excalibur i Tony Schavione. Zobaczymy dziś Moxley vs Kazarian, Matt Hardy&Kenny Omega vs Le Sexs Gods w street fight matchu oraz Cody vs Joey Janela i ten mecz odbędzie się za chwilę.

Singles match

Cody Vs Joey Janela

Zwycięzca- Cody

Singles match

Nyla Rose Vs Kenzie Page

Tuż przed walką, Nyla Rose dała wywiad Toniemu Schavione. Nyla stwierdziła, że jest najbardziej dominującą kobietą na AEW.

Zwyciężczyni- Nyla Rose

Po przerwach reklamowych widzimy MJF’a, który siedzi na krześle i opowiada, że po 6 miesiącach jest on legendą. MJF mówi, że 24 letni ,,dzieciak” nie jest The Rockiem, Piperem ani Flairem. Kiedy Maxwell powróci do ringu będzie w tym miejscu, gdzie zostawił swój tron. Za tydzień MJF pojawi się na żywo i zawalczy pojedynek.

Shawn Spears obwinia Codiego, że jest samolubny i nie rzucił ręcznika w zeszłym tygodniu, według Spearsa kariera Dustina jest zakończona.

Podczas wywiadu dowiedzieliśmy się, że MJF zmierzy się z Jungle Boy’em na Double or nothing.

Singles match

Frankie Kazarian vs Jon Moxley

Zwycięzca– Jon Moxley

Po walce ,,The Followers” z Dark Orders zaatakowali Jona Moxley oraz byłech mistrzów tag team. Po wszystkim przyszedł Brodie Lee. Powiedział, że nie ma tutaj trybun, które mogą go uratować. Brodie jest teraz inną osobą niż Jon zna z przeszłości. Mr.Lee powiedział, że potrzebuje mistrzostwa AEW i wyzywa Moxley’a na mecz o pas AEW. MOX powiedział, że starczyło zapytać, chwilę później Brodie Lee zaatakował go.

Singles match

QT Marshall Vs Lance Archer

Zwycięzca– Lance Archer

Po walce Jake Roberts położył węża na Brandi Rhodes, która została zaatakowana przez Dr. Britt Baker.

Taz przeprowadzał wywiad z Darby Allinem, Taz zaoferował pomoc Darbiemu. Darby nic nie odpowiedział tylko sobie poszedł.

Za tydzień zobaczymy Best Friends Vs Jurassic Express oraz Chrisa Jericho w akcji.

Street fight Tag team match

Chris Jericho & Sammy Guevara Vs Matt Hardy& Kenny Omega

Zwycięzcy– Chris Jericho & Sammy Guevara