AEW Dynamite 20 Maja 2020: Wyniki


Na początku Dynamite widzimy limuzynę z której wysiada Inner Circle. Komentatorami dzisiejszej gali są Excalibur, Jim Ross I Tony Schavione. Zobaczymy dziś pojedynek pomiędzy Orange Cassidy’m i Rey Fenix’em oraz Jon Moxley vs 10, a w walce wieczoru Sammy Guevara zmierzy się z Mattem Hardy.

Singles match

10 vs Jon Moxley

Przed walką Lee wygłosił krótkie promo. Brodie jest mężczyzną i on ulepszy Dark Orders, na skalę elitarną. On musi wygrać na DoN, po czym zwrócił się do 10. Brodie powiedział mu, że to jest jego moment i on musi skrzywdzić Jona.

Zwycięzca– Jon Moxley

Moxley zdemolował swojego przeciwnika, pokonując go w około 4 minuty. Po walce Moxley zagroził, że złamie rękę 10, jeśli Lee nie odda mu mistrzostwa. Brodie powiedział, że obaj muszą coś poświęcić po czym wyszedł z areny. Moxley w tym momencie zaatakował 10 w rękę, krzesłem.

Singles match

MJF Vs Marko Stunt

Zwycięzca– MJF

MJF po walce powiedział, że Marko wytrzymał dłużej niż każdy myślał i należy mu się prezent. Powinien być to pocałunek, ale nikt nie dotknie jego ust, więc MJF uznał, że należy mu się inny pocałunek po czym zaatakował swoim pierścieniem Marko.

Po chwili zobaczyliśmy spotkanie twarzą w twarz, Jake Roberts z Arnem Andersonem.

Jake powiedział, że jest szczęśliwy, że mogli się spotkać po tylu latach, jest zdziwiony, że Arn jest sam. To Archer jest tutaj prawdziwym koszmarem i wyrwie serce z Codiego.

Po czym Arn wziął mikrofon i powiedział, że prawie uwierzył Robertsowi, po chwili Arn powiedział, że jest dumny, że będzie w tym samym ringu co Mike Tyson i zapytał się Jake’a czy na nim też Jake położy na nim węża. Jake powiedział, że może to zrobi, gdyż Lance nokautuje dla zabawy. Arn przywołał słowa Codiego, że ten zawodnik musi wygrać, bo on jest tutaj twarzą federacji. Gdy Arn zaproponował walkę, sędziowie rozdzielili dwójkę.

Otrzymaliśmy krótkie promo od PAC’a, które dotyczyło jego przeciwnika z zeszłego PPV.

Singles match

Orange Cassidy Vs Rey Fenix

W trakcie walki Kip Sabian rozproszył Orange’a.

Zwycięzca– Rey Fenix

Po walce odbył się krótki Brawl.

Tag team match

Kris Statlander & Hikaru Shida Vs Dr. Britt Baker D.M.D & Nyla Rose

Zwyciężczynie– Dr. Britt Baker D.M.D & Nyla Rose

Po walce Nyla wyjęła stół i próbowała złamać go o Hikaru Shidę. Jednak role się odwróciły i to japonka wykonała superplex na mistrzyni o stół.

Po reklamach zobaczyliśmy Shawn Spears News. Według tych wiadomości Dustin zakończył karierę. Po chwili Shawn wyzwał Dustina na pojedynek na PPV.

Za tydzień odbędzie się Battle Royal, gdzie Zwycięzca zmierzy się z pierwszym mistrzem TNT.

Singles match

Matt Hardy Vs Sammy Guevara

Zwycięzca– Matt Hardy

Po walce widzimy jak Inner Circle zaatkowało Kenniego Omegę. Po chwili Young Bucks i Adam Page atakują Inner Circle .