Zack Ryder wyjawia, co było powodem zdobycia IC Title, promocji jego osoby w WWE TV oraz współpracy z ojcem

Zack Ryder wyjawia, co było powodem zdobycia IC Title, promocji jego osoby w WWE TV oraz współpracy z ojcem

Od momentu zwolnienia przez WWE Zack Ryder (Matt Cardona) droczył się z fanami odnośnie tego, co może robić w najbliższej przyszłości. Matt wystąpił w Busted Open Radio, gdzie wypowiedział się na temat poparcia fanów, najważniejszego momentu w karierze oraz zwolnienia z firmy.

Nie zamierzam kłamać. Kiedy rozpoczynałem swoją przygodę z kanałem na YT w 2011 roku zauważyłem, że moja ciężka praca jest nagradzana. Fani przynosili moje znaki towarowe, a także chantowali moje imię i nazwisko. To w pewnym sensie wpłynęło na WWE, którzy musieli wykorzystać moją osobę. Uwielbiam, to że moja ciężka praca została doceniona przez fanów.

Później kontynuowałem swoją przygodę z YT. Jak powiedziałem, powinienem był zapukać do drzwi i zapytać prezesa WWE o to co mogę zrobić, lub zmienić w swojej osobie. Ja tego nie zrobiłem, więc mogę siebie samego obwiniać za, to co się stało. W 2011 roku wspiąłem się na wyższy poziom, a dwa lata później oglądałem WrestleManię z moimi przyjaciółmi. To było totalnie bez sensu, do bani.

Najważniejszy moment w historii miał miejsce podczas WrestleManii 32, gdzie zdobył WWE IC Title:

To była WrestleMania 32, zdobyłem Intercontinental Championship. Tej nocy były wzloty oraz upadki. Nawet nie miałem być częścią tej walki, ktoś doznał urazu. To był Neville, PAC nabawił się kontuzji, a ja udałem się do Road Dogga, który był odpowiedzialny za ten program. Nie pamiętam dokładnie tego, co powiedziałem. Myślę, że doświadczenie przemawiało za mną, wiedziałem iż zasługuję na udział w tym meczu. Myślę, że on mógł poczuć presję, które wywierało moje ciało.

Wydaje mi się, że jedną z rzeczy, które powiedziałem mu, było – Nigdy nie słyszałem, aby moja muzyka rozbrzmiała na WrestleManii. Później on poręczył za mnie, a ja otrzymałem wielką szansę.

ZOBACZ TAKŻE >>>>> Aleister Black opowiada o pracy swojej żony oraz współpracy z Paulem Heymanem, Goście WWE The Bump

Zdobycie tytułu IC było dla największym momentem w karierze, ale współpraca z ojcem po odejściu z WWE stwarza wielkie możliwości:

Wyjście z korytarza po tylu latach pobytu w WWE i usłyszenie mojej piosenki na WrestleManii, to było wyjątkowym doświadczeniem. To nie była część serialu, to nie była historia, to nie zostało napisane. Dolph Ziggler machnął do mojego taty ręką, a on przeskoczył przez barierkę i wszedł do ringu.

Przytulenie mojego taty podczas WrestleManii było idealnym zwieńczeniem mej kariery. Jestem podekscytowany tym, że mam 34 lata i jeszcze wiele mogę dać od siebie. Mój tata na pewno nie raz będzie ze mnie dumny, więc nadarza się możliwość kolejnej współpracy. Zostało mi dużo, dużo czasu.