Aleister Black opowiada o pracy swojej żony oraz współpracy z Paulem Heymanem, Goście WWE The Bump

» Aleister Black wystąpił gościnnie w WWE BackStage. Przed niedzielną galą PPV Money in the Bank wrestler wyjawił, że jest ulubieńcem Paula Heymana:

Miałem taką myśl po tym, jak rozmawiałem z Paulem Heymanem. To takie dziwne, że osobami, z którymi mogę porozmawiać są Heyman, Edge oraz wielu innych doświadczonych wrestlerów. Nigdy w życiu nie sądziłem, że jakiś dzieciak z Amsterdamu byłby w stanie nie tylko znaleźć się w Money in the Bank Ladder Matchu, jednocześnie stając się ulubieńcem fanów, co doprowadzi go do takich ludzi, jak Paul Heyman. To oszałamiające…. trzeba być blisko takich ludzi, ponieważ to dzięki nim dostanę się do kolejnego etapu w WWE.

Żona Aleistera, czyli Zelina Vega jest menadżerką WWE US Championa Andrade, Angela Garzy oraz Austina Theory’ego. Aleister uważa, że Vega ma o wiele więcej do zaoferowania WWE Universe:

Jest niesamowicie utalentowaną osobą i wszyscy mogliby rzucić okien na to, co potrafi. Myślę, że w najbliższych miesiącach zobaczycie ekspansję osób, które weźmie pod swoje skrzydła. Czas, jaki oferuje jej firma teraz stwarza wyjątkowe możliwości, dla osób które chcą się wypromować. Myślę, że dostała palec, a wzięła całą rękę.

ZOBACZ TAKŻE >>>> Dynamite 06 maja 2020: Zapowiedź

Warto przypomnieć, że Black będzie uczestnikiem Money in the Bank Ladder Matchu razem z: Danielem Bryanem, Reyem Mysterio, Kingiem Corbinem, Otisem oraz AJ Stylesem.

» WWE The Bump zapowiedziało kilku gości na dzisiejszy program.

AJ Styles, The Miz, Maryse, Dana Brooke oraz Tamina.

AJ powrócił na poniedziałkowym Monday Night RAW biorąc udział w Last Chance Gauntlet Matchu. Rywal The Undertakera z WrestleManii 36 będzie uczestnikiem Money in the Bank Ladder Matchu.
Natomiast SmackDown Women’s Champion Bayley zmierzy się z Taminą, a The Miz weźmie udział w Fatal 4 Way Matchu o SmackDown Tag Team Titles.