Czy Sheamus pokonał Brocka Lesnara na live evencie?, Dolph Ziggler pozostanie w WWE?, Kolejna walka na Starrcade, Dutch Mantell informuje o śmierci legendy wrestlingu

» Podczas wczorajszego live eventu z udziałem gwiazd RAW obecny WWE Universal Champion Brock Lesnar pokonał Sheamusa dzięki czemu zachował swój tytuł. Po pojedynku Cesaro zainkasował F5, gdyż próbował ingerować w to starcie.

Zdjęcie użytkownika MyWrestling.

» W dniu wczorajszym dowiedzieliśmy się, że były NXT Champion Bobby Roode zmierzy się z Dolphem Zigglerem podczas live eventu Starrcade, w którym udział wezmą tylko i wyłącznie gwiazdy należące do niebieskiego rosteru SmackDown Live. Portal internetowy PWInsider informuje o tym, że na gali Hell in a Cell show off nie odejdzie z federacji World Wrestling Entertainment. Warto dodać, że i tam również zmierzy się z Bobbym.

» Były manager WWE Dutch Mantell za pośrednictwem Twittera poinformował o tym, że w dniu wczorajszym zmarła córka legendy wrestlingu Lance’a Russella, który aktualnie przebywa w szpitalu jednak szczegóły jego stanu zdrowia wciąż są nieznane: