WWE badane pod kątem skupiska COVID-19, Impact Wrestling oficjalnie zakontraktowało swoją zawodniczkę, Kiedy odbędzie się wprowadzenie Kena Shamrocka do Hall of Fame?, Debiut EC3 w Ring of Honor

» Lokalizacje WWE zostały wymienione, jako potencjalne źródła rozprzestrzeniania się COVID-19. Orange Country Department of Health zamierza przyjrzeć się tej sprawie z bliska i wkrótce rozpocznie śledztwo mające na celu zidentyfikowanie miejsc najbardziej podatnych na obecność wirusa. Jon Alba informuje, że WWE zostanie odwiedzone przez strike force, aby upewnić się, że w firmie przestrzegane są wszystkie zasady oraz stosowane środki bezpieczeństwa.

Oczywiście nie chodzi tutaj o nowe przypadki obecności wirusa w organizmach wrestlerów. Dla służb zdrowia liczy się sam fakt, że właśnie w siedzibie firmy pojawiły się osoby, u których kilka tygodni temu zdiagnozowano COVID-19.

Departament Zdrowia Florydy w Orange County wysłał zespół do różnych podmiotów w hrabstwie, które zostały zgłoszone, jako potencjalne miejsca o wysokim poziomie infekcji. Jak zauważli inni, #WWE posiada wiele lokalizacji. Nie musi, to oznaczać że pojawiły się nowe ogniska COVID-19. W ciągu ostatnich kilku miesięcy zgłoszonych zostało wiele firm. Teraz strike force pojadą do WWE w celu złożenia obszernego raportu – powiedział Jon Alba.

» Impact Wrestling Knockouts Champion Deonna Purrazzo w końcu podpisała długoterminowy kontrakt z federacją. Podpisanie umowy zostało oficjalnie ogłoszone przez Josha Mathewsa podczas Impact Press Pass promującego Bound for Glory. Sama zawodniczka potwierdziła to na Twitterze pisząc:

“Czekałam, aby móc o tym publicznie porozmawiać!!! Z przyjemnością potwierdzam i jestem podekscytowana tym co przyniesie przyszłość”

» Ponadto wiemy już także, że wprowadzenie Kena Shamrocka do Holu Sław Impact Wrestling będzie miało miejsce w sobotę podczas Pre-Show Bound for Glory. Wydarzenie będzie transmitowane prosto z Nashville na AXS TV oraz w Internecie. Wprowadzenie Shamrocka będzie zawierało m.in. video od The Rocka. Na samej gali, 56-wrestler zmierzy się natomiast z Eddie Edwardsem.

» W ostatnim odcinku Ring of Honor doszło do debiutu EC3. Była gwiazda WWE pojawiła się w ringu, wygłosiła promo, a także skonfrontowała się na backstage’u z Shanem Taylorem. Jak wiemy, obecnie EC3 pojawia się również w Impact Wrestling. Jak sam wyznał, jest wolnym zawodnikiem i nie podpisał kontraktu z żadną z federacji.