Nowa walka w karcie Slammiversary, Liv Morgan dziękuje WWE, Madison Square Garden oddaje hołd Undertakerowi, Edge dzieli się zdjęciami z operacji tricepsa

» Federacja Impact Wrestling ogłosiła drugie starcie na galę Slammiversary, które odbędzie się 18 lipca. Jest to pojedynek o tytuł Knockout’s. Broniąca pasa Jordynne Grace zmierzy się z nową zawodniczką w Impact, Deonną Purrazzo. Ponadto, z karty walk Slammiversary wypadł Michael Elgin, który został zawieszony przez federację. Na ten moment nie wiemy, czy starcie o Impact World Title zamieni się w Fatal 4 Way Match, czy też któryś z wrestlerów zastąpi Elgina.

» Na ostatnim Monday Night RAW, doszło do walki Natalyi z Liv Morgan. Emisja tego matchu trwała 2 minuty, natomiast jak się okazuje, faktycznie starcie trwało trochę dłużej. WWE postanowiło uciąć tę walkę i nie pokazać jej w całości. Morgan nie spodobał się ten fakt, a na Twitterze skomentowała to w następujący sposób:

» Najpopularniejsza arena świata, Madison Square Garden postanowiła oddać hołd Undertakerowi, który postanowił udać się na ringową emeryturę:

Oczywiście, niewykluczone, że Taker wróci jeszcze na jakiś pojedynek, jednak jak sam wyznał w dokumencie “The Last Ride”, nie czuje już przymusu, aby to robić.

» Edge podzielił się na Instagramie zdjęciami z operacji tricepsa. Przypomnijmy, że kontuzji nabawił się podczas walki z Randym Ortonem na gali Backlash. Wspomniane zdjęcia możecie obejrzeć poniżej, jednak ostrzegamy – są one dość drastyczne: