Edge odpowiada na plotki, Finn Balor w Royal Rumble Matchu?, Eddie Edwards o powrocie The Wolves

» Minęło prawie dziewięć lat od ostatniej walki Edge’a w ringu WWE i późniejszej emerytury związanej z kontuzją szyi. Wielkimi krokami zbliża się gala Royal Rumble, a fani żyją spekulacjami o możliwym powrocie Edge’a do akcji. Wszystko zaczęło się od wykonania Speara podczas kick-offu SummerSlam, a potem od informacji na temat jego zdrowia. Ponoć lekarze WWE pozwolili mu wrócić na ring, a sam zawodnik miał podpisać nowy kontrakt z federacją. Jak tłumaczył te plotki w wywiadzie dla “Live on 4 Legs”? Zobaczcie sami:

“Szczerze mówiąc, to trochę zabawne. Wszystkie te plotki, że byłem w Pittsburghu, pozwolono mi wrócić i podpisałem nowy kontrakt. Nie mam pojęcia skąd się to wzięło. Ostatnim razem, kiedy byłem w Pittsburghu, miałem uraz nadgarstka w 2013 roku.”

W Pittsburghu znajduje się główny lekarz WWE, Dr. Joseph Maroon. Ludzie spekulują, że Edge pojawił się tam, aby dostać zielone światło do powrotu podczas Royal Rumble lub WrestleManii.

Na pewno pojechałbym do Pittsburgha, aby zobaczyć Pearl Jam, ale nie byłem tam i nie podpisałem umowy. Myślę, że bym o tym wiedział” – powiedział Edge. “Dostaję tsunami komentarzy typu: ‘Wracasz!’, ‘Podpisałeś kontrakt!’. Nie, nie podpisałem.”

» W sprawie Royal Rumble Matchu pojawiły się również spekulacje dotyczące występu Finna Balora. W tym przypadku sam zawodnik podsunął taki pomysł, gdyż w odpowiedzi do Curta Hawkinsa na Twitterze napisał: “Do zobaczenia w niedzielę”.

» Impact Wrestling przygotowuje się do gali TNA w kwietniu. Eddie Edwards zapytany o ewentualny występ The Wolves na tym szczególnym evencie odpowiedział:

“To okazja dla fanów oraz dla nas, aby zobaczyć jak ludzie wracają i dają nostalgię związaną z początkami TNA. Nie chcę wymieniać nazwisk, ale The Wolves vs The North to match, który chciałbym odbyć. Nigdy nie mów nigdy. Ultimate X Match byłby przyjemnością. To świetne uczucie zaprosić fanów w podróż w przeszłość.”

“Rozmawiam z Davey’em (red. Richardsem) od czasu do czasu. On robi swoje, zostaje lekarzem i ma wspaniałe życie. Nie gadaliśmy szczegółowo o powrocie, ale wiem, że planował wrócić. Dave jest moim bratem i bardzo chciałbym go ponownie zobaczyć w wrestlingu. Jest kimś, komu zawdzięczam całą moją karierę i nie byłbym tam gdzie jestem, bez niego. Tęsknię za nim i chciałbym, żeby wrócił.”

A, Wy? Chcielibyście powrotu Wilków? 😉