Uwaga na Spoilery! Nowe pojedynki na WrestleManii 36, Tony Khan komentuje sytuację Blood & Guts, Osiągnięto porozumienie w sprawie seks taśmy Hogana

0

» Podczas najnowszego odcinka WWE SmackDown on Fox, Paige ogłosiła, że na WrestleManii 36 odbędzie się Six-Pack Elimination Match. Bayley będzie broniła SmackDown Women’s Championship w starciu z Taminą Snuką, Daną Brooke, Naomi, Sashą Banks oraz Lacey Evans. Tej samej nocy zjawił się gospodarz WrestleManii, czyli Rob Gronkowski, który był częścią The Grandest Stage of Them All z udziałem Eliasa oraz Kinga Barona Corbina. Największa gala w świecie pro wrestlingu odbędzie się 4 oraz 5 kwietnia w WWE Performance Center oraz innych nieznanych lokalizacjach. Oczywiście show odbędzie się bez udziału publiczności ze względu na pandemię koronawirusa.

Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę WrestleManii 36:

WWE Title Match
Drew McIntyre vs. Brock Lesnar (c)

WWE Universal Title Match
Roman Reigns vs. WWE Hall of Famer Bill Goldberg (c)

WWE NXT Women’s Title Match
Charlotte Flair vs. Rhea Ripley (c)

RAW Women’s Title Match
Shayna Baszler vs. Becky Lynch (c)

Six-Pack Elimination Match for the SmackDown Women’s Title
Lacey Evans vs. Sasha Banks vs. Naomi vs. Dana Brooke vs. Tamina Snuka vs. Bayley (c)

Last Man Standing Match
Edge vs. Randy Orton

John Cena vs. „The Fiend” Bray Wyatt

The Undertaker vs. AJ Styles

Kevin Owens vs. Seth Rollins

Elias vs. King Baron Corbin

Gospodarz: Rob Gronkowski

» Prezes federacji All Elite Wrestling, Tony Khan za pośrednictwem Twittera zauważył, że najbliższy odcinek Dynamite będzie zawierał konfrontację z udziałem Chrisa Jericho oraz Matta Hardy’ego. Dwójka byłych wrestlerów WWE stanie ze sobą na ringu po raz pierwszy od kilku lat. Warto przypomnieć, że Matt zastąpi jednego z braci The Young Bucks i razem z członkami The Etile zmierzy się z The Inner Circle w „Blood & Guts”. Niestety ten pojedynek został opóźniony, ponieważ znaleźliśmy się w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiednim czasie:

Planujemy kontynuować tę historię na cotygodniowym Dynamite, który możecie obejrzeć w każdą środę na TNT. Niestety czas oraz okoliczności nie są odpowiednie, więc zdecydowaliśmy się na opóźnienie Blood and Guts. Ten program odbędzie się we właściwym czasie, ale fani AEW mogą liczyć na kontynuację konfliktu. W najbliższą środę Chris Jericho stanie twarzą w twarz, jeden na jednego z Mattem Hardym. Zapowiada się niesamowita noc w świecie wrestlingu.

» Zostało osiągnięte porozumienie w sprawie procesu odbywającego się przeciwko Cox Radio, Cox DJs Mike Calta oraz Spiceboy, który został wniesiony przez WWE Hall of Famera Hulka Hogana. Portal BayNews9 informuje, że Hall of Famer chce otrzymać odszkodowanie w wysokości 110 milionów dolarów. Oskarżone osoby miały na celu ujawnienie prywatnej seks taśmy Hogana z Heather Clem, czyli jego byłą żoną oraz byłego przyjaciela. Nagranie zostało stworzone we wrześniu 2012 roku. Chwilę później popularny „Hulkster” stwierdził, że padł ofiarą mediów radiowych i w taki sposób rozprawa ciągnie się od kilku lat. Niestety nie znamy szczegółów dotyczących osiągniętego porozumienia.