Uwaga na Spoilery! Co się wydarzyło podczas segmentu Firefly Fun House?, Debiut Luchadora na Monday Night RAW?, Mustafa Ali wyjawia sekret odnośnie hakera SmackDown

Uwaga na Spoilery! Co wydarzyło się podczas segmentu Firefly Fun House?, Debiut Luchadora na Monday Night RAW?, Mustafa Ali wyjawia sekret odnośnie hakera SmackDown

» Alexa Bliss oraz The Fiend mają ze sobą wiele wspólnego, co zostało wykorzystane przez WWE w najnowszej odsłonie segmentu Firefly Fun House.

Wczorajszy odcinek Monday Night RAW był początkiem nowej ery. Ramblin Rabbit wyjawił, że ma żonę oraz dzieci, co bardzo zaskoczyło gospodarza Firefly Fun House Braya Wyatta. Były lider The Wyatt Family przypomniał sobie wszystkie niedobre czyny, które wyrządził Rabbitowi, przez co naraził jego rodzinę na potencjalną stratę.

RAPORT Z NAJNOWSZEGO ODCINKA MONDAY NIGHT RAW

Wyatt zasugerował swoją odmianę twierdząc, że będzie lepszym przyjacielem niż dotychczas. Po tych słowach Mercy The Buzzard zjadł Ramblin Rabbita.

Zdjęcie

Kiedy segment dobiegał końca, ktoś zapukał do drzwi. W progu domu pojawiła się Alexa Bliss ubrana we własną wersję kostiumową Firefly Fun House. Bray oraz Alexa przenieśli swoją historię do Firefly Fun House i wygląda, że ich współpraca będzie coraz to owocniejsza.

» Niespodziewanie podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW pojawił się El Gran Gordo. Pod strojem zamaskowanego luchadora znajdował się Otis.

Kilku fanów uznało, że różowa maska oraz peleryna wyglądają znajomo. Nic dziwnego, ponieważ w 2016 oraz 2017 roku pojawiła się tajemnicza kobieta o nazwie “La Luchadora”, za którą kryła się Mickie James.

Wygląda na, to że w tym tygodniu na czerwonej tygodniówce Otis wcisnął się w strój La Luchadory i zaprezentował wszystkim swoje wdzięki.

» W tym tygodniu Retribution mocno ucierpiało za sprawą Braya Wyatta. Lider grupy, Mustafa Ali podzielił się z nami ciekawym sekretem, który już chciał wcześniej wyjawił. Wrestler stwierdził, że potrzebuje kilku rzeczy takich, jak: telefon komórkowy, laptop oraz pewien sekret, gdyż może wywołać spory chaos.

Ali dodał, że przez całe lato oglądał i poznawał wszystkie żałosne, małe sekrety, gdyż to właśnie on był tajemniczym hakerem ze SmackDown.

W ostatnim czasie pojawiły się spekulacje dotyczące braku konkretnych planów dla hakera SmackDown. Wczorajsze RAW pokazało, że stanowisko oficjeli WWE w tej sprawie uległo zmianie i oba wątki zostały powiązane tworząc jedną całość.