SPOILER! Wielka gwiazda powróci na RAW i dołączy do Money in the Bank Ladder Matchu

WWE Monday Night RAW 19 października 2020: Raport

Mamy poniedziałek, a to oznacza kolejną dawkę emocji związanych z RAW. Dziś czeka nas ostatnia tygodniówka na drodze do Hell In a Cell, a w niej między innymi Asuka stanie do obrony pasa mistrzyni kobiet.

 

Show rozpoczyna jednak Alexa Bliss, która powiadamia, że Fiend też jest obecny. Po czym pojawia się on w ringu. Nagle zostaje on jednak otoczony przez Retribution, które jednak nie jest w stanie zaatakować potwora, gdyż ten wraz z Alexą znika. Na arenie następnie pojawia się The Hurt Business i dochodzi do wielkiego brawlu.

Eight Man Tag Team Match

The Hurt Business vs. Retribution

Zwycięzcy – The Hurt Business

Po walce zainterweniował Fiend, który uporał się z całą grupą Retribution i ponownie zniknął.

 

W ringu jest już A.J. Styles, który cieszy się, że RAW w końcu ma lidera na jakiego zasługuje – jego. Podkreśla ponadto, że RAW nigdy nie nazywało się Monday Night Rollins. Pora rozpocząć nową erę, która należy do twarzy, która rządzi tym miejscem. Na arenie pojawia się jego dzisiejszy oponent – Matt Riddle.

Singles Match

A.J. Styles vs. Matt Riddle

Zwycięzca – A.J. Styles

 

Na backstage’u znajduje się Drew McIntyre, który zauważa, że Randy jest inteligentny, a ponadto ten brał już udział w kilku Hell In a Cell Matchach co daje mu przewagę w niedzielę. Jednak mistrz WWE jest lepiej przyzwyczajony do piekła przez życie i ścieżkę jaką musiał przejść, by być tu gdzie teraz.

 

RAW Women’s Championship Match

Asuka vs. Lana

Zwycięzca – Asuka

Po walce w ringu pojawiły się Nia Jax i Shayna Baszler, które zdemolowały uczestniczki walki o mistrzostwo kobiet. Po tym zdarzeniu Nia podkreśla, że to czym one się zajmują to prawdziwa współpraca i dominacja. Tydzień po tygodniu ukazują swoją przewagę nad pozostałą częścią rosteru kobiet. Jeżeli ktoś ma z tym jakiś problem, to teraz ma okazję, aby coś z tym zrobić. Na zaproszenie odpowiada Dana Brooke wraz z Mandy Rose, Lacey Evans wraz z Peyton Royce oraz The Riott Squad. Między paniami dochodzi do bijatyki.

Fatal Four Women’s Tag Team Match

The Riott Squad vs. Nia Jax & Shayna Baszler vs. Dana Brooke & Mandy Rose vs. Lacey Evans & Peyton Royce

Zwycięzcy – Nia Jax & Shayna Baszler

 

Na stage’u znajduje się Elias, który jest już przygotowany na swój koncert z okazji premiery nowego sezonu RAW. Po zaśpiewaniu swojej piosenki tłumy proszą go o bis. Jednak swoją gitarę oddał wcześniej swojemu technicznemu, który okazał się być Jeff Hardy.

 

Na backstage’u do Johna Morrisona i The Miza podchodzi Tucker, który obwinia ich o próbę zniszczenia jego życia. Tym razem jednak zamierza on znaleźć nowego partnera i zniszczyć przyjaciołom dzisiejszy wieczór. Miz broni się, iż nigdy nie miał w tak przebiegłych planów oraz akceptuje propozycję walki.

 

W ringu znajdują się już The New Day, gdyż Kofi ma niedługo stoczyć walkę 1 na 1 z Sheamusem, który również pojawia się na arenie i przypomina, iż Big E’ego nie ma już z nimi. Xavier przypomina jednak Irlandczykowi niedawną walkę, w której to został zniszczony na samochodzie, a tym razem ma okazję dostać łomot od kolejnego członka New Day.

Singles Match

Sheamus vs. Kofi Kingston

Zwycięzca – Kofi Kingston

 

Na backstage’u znajduje się Retribution, a jego lider zapowiada, że jest najlepszy w tworzeniu chaosu. I jeżeli zajdzie potrzeba wywoła taki tutaj na RAW. Ali przyznaje się, że to on był tajemniczym hakerem, który jakiś czas temu pojawiał się na SmackDown. Mustafa ma już dość bycia niestosownie wykorzystywanym przez ten biznes. Jeżeli ktoś spróbuje zatrzymać Retribution na drodze do głoszenia prawdy to zostanie przez nich zniszczony, niezależnie czy będzie to Fiend czy też The Hurt Business.

Na backstage’u znajdują się też The Hurt Business, którzy tym razem dostają propozycję od Titusa O’ Neila. Uważa on, że ze swoimi koneksjami będzie istotnym ogniwem dla drużyny MVP’ego. Ten jednak ma inne zdanie i grupa decyduje się zaatakować Titusa.

 

W ringu są już John Morrison oraz The Miz, którzy są ciekawi nowego partnera Tuckera. Ten nie zamierza ich dłużej trzymać w niepewności i pojawia się na stage’u wraz z El Gran Gordo, czyli zamaskowanym luchadorem, który wydaje się być do złudzenia podobny do Otisa (nawet nosi ten sam lunchbox co Otis).

Tag Team Match

Tucker & El Gran Gordo vs. The Miz & John Morrison

Zwycięzcy – Tucker & El Gran Gordo

 

Pora na kolejny odcinek Firefly Fun House! Wita nas w nim gospodarz, który już tęskni za swoimi piątkowymi przyjaciółmi jednak jest podekscytowany możliwością poznania nowych. Ponadto dowiadujemy się, że Rumblin Rabbit ma żonę, więc Bray obiecał być od teraz lepszym przyjacielem dla niego. Na koniec odcinka do drzwi puka tajemniczy gość, którym okazuje się być Alexa Bliss.

 

Singles Match

Keith Lee vs. Braun Strowman

Zwycięzca – Braun Strowman

Po walce zwycięzca otrzymał low blow od Lee.

 

Ring otoczyła stalowa konstrukcja Hell In a Cell, a do struktury wszedł Randy Orton ,który przypomniał, iż ma już za sobą 7 walk w tej diabolicznej strukturze. I rozumie co działo się z nim za każdym razem kiedy opuszczał piekło. Przeciwnicy, z którymi miał okazję mierzyć się w tej klatce to albo obecni lub też przyszli Hall Of Famerzy. Pierwszym słowem, które kojarzy się Randy’emu z takimi ludźmi to legendy. Nie bez powodu jest on jednak nazywany Legend Killerem. Na arenie pojawia się Drew McIntyre jednak nie może wejść do klatki. Okazuje się, że miał on jednak plan B i zniszczył kłódkę zabezpieczającą klatkę. Moment, w którym mistrz WWE wchodzi do klatki jest jednak równocześnie momentem zakończenia dzisiejszego odcinka Monday Night RAW.