Aktualizacja dotycząca turnieju na Dynamite, Gwiazda AEW chwali The New Day, Czy Benjamin Carter podpisał kontrakt z WWE?, “Marzenie wrestlera” na TVP 2

» Niedawno federacja AEW ogłosiła “World Title Eliminator Tournament” i poinformowała, że pierwsza runda rozpocznie się podczas najbliższego Dynamite. Dziś wiemy już, że na środowym Dynamite odbędą się wszystkie cztery walki z pierwszej rundy. Będą to następujące starcia:

  • Penta El Zero M vs Rey Fenix
  • Kenny Omega vs Joey Janela
  • Colt Cabana vs Hangman Page
  • Wardlow vs Jungle Boy

» Była gwiazda WWE, a obecna AEW, Cash Wheeler pochwalił ostatnio The New Day, którzy w wyniki Draftu zostali rozdzieleni. Połówka mistrzowskiego tag teamu All Elite Wrestling napisała na Twitterze:

“Trzech najlepszych gości jakich kiedykolwiek spotkałem. Faceci, którzy robili wszystko co w ich mocy, by pomagać innym przy każdej nadarzającej się okazji. Jednak nadal nie jest mi przykro z powodu wózka z lodami.”

Zanim Cash i Dax Harwood opuścili WWE dla AEW, mieli wiele walk z The New Day. Jedna z nich odbyła się na Clash of Champions 2019, kiedy pokonali Kofiego Kingstona i Big E’iego i zostali nowymi mistrzami SmackDown Tag Team.

» Benjamin Carter, który występował ostatnio dla Impact Wrestling i AEW podpisał wymarzony kontrakt z WWE. Informację tę potwierdził Miro podczas swojej transmisji na Twitchu. Gwiazdor All Elite Wrestling stwierdził, że młody brytyjski zawodnik “przeszedł na ciemną stronę”. Według Dave’a Meltzera, decyzja Cartera o podpisaniu kontraktu z WWE wynika z trwającej obecnie pandemii. Zawodnicy niezależni nie są już w stanie podróżować po świecie, więc taka umowa z jedną, dużą federacją jest dla każdego z nich obecnie nie do odrzucenia. Jak wiadomo, o Cartera ubiegało się zarówno WWE, jak i AEW. Póki co, żadna ze stron nie poinformowała o tym zdarzeniu.

» Już w najbliższy wtorek o godz. 23:00 na TVP 2 odbędzie się telewizyjna premiera filmu dokumentalnego o Jędrusiu Bułecce: “Marzenie wrestlera”. Jest to film z roku 2017, który opowiada o prawdziwych losach weterana polskiej sceny wrestlingu. Wcześniej, film wyświetlany był na licznych festiwalach. Więcej o produkcji można przeczytać klikając w TEN LINK. Serdecznie zachęcamy do oglądania!