Vince McMahon ciągle widzi potencjał w Goldbergu, Przyczyna śmierci Príncipe Aéreo, Paul Heyman porównuje Romana Reignsa i Brocka Lesnara

» Goldberg pojawił się w ThunderDome w tym tygodniu na SmackDown. Nie było go na ringu, ale oglądał obronę tytułu Universal Title Romana Reignsa przeciwko Braunowi Strowmanowi. Ringside News poinformowało, że FOX chciał wielkich nazwisk w odcinku. Goldberg został sprowadzony, ale nie ma planu, żeby walczył w najbliższej przyszłości. Według Inside The Ropes, Vince McMahon wciąż widzi coś w Goldbergu, bez względu na to, co myślą ludzie.

Powiedziano nam również, że „Vince McMahona nie obchodziło, co ktoś myśli o nim w kontekście Goldberga”, a szef nadal wierzy, że nazwisko Goldberg ma wartość.

Vince McMahon “chodzi własnymi ścieżkami”. Nie będzie go obchodziło, co myślą inni, jeśli zdecyduje się go podjąć. Goldberg jest zakontraktowany na kilka walk w ciągu najbliższych kilku lat. Znowu będzie walczył, a Vince McMahon wykorzysta go, czy ludzie to zaakceptują, czy nie.

» Príncipe Aéreo zmarł wczoraj wieczorem podczas walki w Mexico City. Miał zaledwie 26 lat. Poznaliśmy przyczynę jego śmierci. Lucha Blog napisał na Twitterze, że oficjalny raport medyczny mówi, że Aéreo nie umarł z powodu zawału serca. Zmarł z powodu pęknięcia tętnicy środkowej mózgu.

Mas Lucha cytuje oficjalny raport medyczny, mówiąc, że Książę Aereo zmarł z powodu pęknięcia tętnicy środkowej mózgu, a nie zawału serca.

Jest to niewyobrażalna tragedia. Zginął nie tylko utalentowany wrestler, ale również młody człowiek, który miał jeszcze mnóstwo życia przed sobą!

» W niedawnym wywiadzie dla TV Insider Paul Heyman został poproszony o porównanie Romana Reignsa i Brocka Lesnara, dwóch gwiazd WWE, z którymi współpracował w ostatnich latach.

Heyman przyznał, że odpowiedź na to pytanie jest trudna, ponieważ raczej trudno jest odróżnić wizje i pragnienia Reignsa za kulisami od tych na ekranie, zwłaszcza że WWE Universal Champion stał się heelem.

Są jednym i tym samym. Roman Reigns wykonał całą pracę w ciągu pierwszych ośmiu lat w main rosterze WWE, który przejdzie do historii. Trzeba przyznać, że spojrzał wstecz na tę pracę i poczuł się bardzo niespełniony i niezadowolony, ponieważ, podobnie jak Brock Lesnar i Ronda Rousey, Roman uświadomił sobie, że historia nie będzie doceniała wkładu Roman Reignsa w narrację WWE za 25, 50 i 100 lat od teraz.

Heyman czuł, że pierwsze osiem lat kariery Reignsa “zblednie” w porównaniu z tym, co ostatecznie osiągnie The Tribal Chief w WWE.

Gdy Roman osiągnie szczyt, uświadomi ludziom, że ostatnie osiem lat było rozgrzewką przed … prawdziwą Hall Of Fame, legendarną częścią jego kariery. Wszystko, co do tej pory widział Roman Reigns, to po prostu nakrycie stołu na historię, której będziesz świadkiem w ciągu najbliższych kilku tygodni, miesięcy, lat. Właśnie przygotowywał się do tej części swojej kariery.

Zapytany, który brand – RAW czy SmackDown – lepiej wyszedł po WWE Draftcie, Heyman powiedział, że niebieski brand wygrał tylko dlatego, że ma Reignsa.

Myślę, że Friday Night SmackDown było lepsze w drafcie. Być może najlepszy z draftu był na szczycie, gdy pierwszym wyborem SmackDown był Roman Reigns. Fakt, że ta sieć może utrzymać Romana Reignsa jako swoją premierową gwiazdę w piątkowe wieczory, jest decydującym czynnikiem: SmackDown wygrał draft w tym roku i być może dokonał najlepszego draftu w historii WWE Draft.