Uwaga na Spoilery! Kto z WWE dołączy do AEW według Rybacka?, Rhea Ripley o byciu mistrzynią NXT, Dark match przed AEW Dynamite

» Były WWE Superstar Ryback udzielił wywiadu dla Raj Giriego, w którym wypowiedział się na temat gwiazd WWE, które mogą dołączył do All Elite Wrestling:

„Emocjonujący okres dla nowej firmy się skończył. Nie trzeba było nic więcej robić. Myślę jednak, że z biegiem czasu coraz większe nazwiska będzie pojawiały się u nich. Powiedzmy, że niedługo wygaśnie kontrakt Ruseva z WWE, a tydzień później pojawi się w AEW. To było by coś niesamowitego, ponieważ Rusev posiada wielką grupę fanów i byłoby wiele możliwości do wykorzystania jego potencjału. Podobna sytuacja dotyczy Luke’a Harpera. To kolejny facet, który po odejściu z WWE może ponownie stać się główną twarzą sceny niezależnej”.

» WWE Superstar Rhea Ripley wypowiedziała się na temat bycia mistrzynią w WWE NXT Women’s:

„Moim zdaniem to zaszczyt być osobą, która pokona Shaynę Baszler, ponieważ ona jest dominującą kobietą w brandzie NXT. Byłoby to coś absolutnie niewiarygodnego, coś co mogłabym zamieścić w mojej liście osiągnięć. Jeśli mogę zdetronizować Shaynę Baszler, to mogę być mistrzem NXT. Byłoby to ciekawe, gdyż mogłabym również udowodnić, że normalna kobieta także może zostać mistrzem”.

» Przed rozpoczęciem wczorajszej tygodniówki AEW Dynamite odbył się dark match, w którym Scorpio Sky pokonał Jimmy’ego Havoca oraz Petera Avalona. Niespodziewanie za stołem komentatorskim pojawili się Chuck Taylor oraz Orange Cassidy. Ta walka zostanie wyemitowana podczas wtorkowego odcinka AEW Dark.