Drew McIntyre opowiada o swobodzie w WWE, Dustin Rhodes przejdzie na emeryturę?

» WWE Champion Drew McIntyre wystąpił gościnnie w podcaście Chasing Glory, w którym wyjawił, że powiedział writerom WWE, aby nie kazali mu powtarzać słowo w słowo pisanych skryptów. Drew dodał, że chce przedstawić fanom prawdziwego siebie.

Chcę, aby wszystko było prawdziwe. Chcę pokazać siebie w stu procentach. Fani muszą poznać prawdziwego Drew. Takie historie, jak z Andrade muszą się rozwijać. Kiedy zobaczysz Drew McIntyre’a wiesz, że będziesz miał do czynienia z prawdziwą historią. Wszystkie wydarzenia związane z moją osobą muszą być na tyle realistyczne, na ile to możliwe.

Drew McIntyre podczas gali WWE PPV Money in the Bank zmierzy się z Sethem Rollinsem. Na szali zostanie postawiony tytuł WWE.

ZOBACZ TAKŻE FILM NA KANALE MYWRESTLING NA YOUTUBE!

» W ostatnim czasie pojawiły się informacje dotyczące przyszłości Dustina Rhodesa. Sam wrestler występujący w federacji AEW stwierdził, że jeżeli nie pokona Kipa Sabiana w najbliższej walce, to przejdzie na emeryturę. Z pewnością jest, to bardzo ciekawy sposób na przyciągnięcie większego zainteresowania ze strony fanów. Osobą, która współtworzy historię Dustina Rhodesa jest nikt inny, jak Matt Hardy.

Matt Hardy do AEW dołączył kilka tygodni temu. W związku z tym fani wrestlingu zastanawiają się nad potencjalnym połączeniem “Delete z Goldustem”. Taka drużyna z powodzeniem mogłaby rywalizować i mistrzostwo tag teamowe w AEW.