The Undertaker nie wystąpi na SummerSlam 2019?, Były WWE Superstar ponownie w Impact Wrestling?, Ważne oświadczenie Moxleya w NJPW

» 11 sierpnia tego roku odbędzie się gala WWE PPV SummerSlam. Jak się okazuje obecność The Undertakera nie jest planowana – taką informację podaje Wrestling Observer Radio. Przez pewien czas planowane było starcie Takera z McIntyre, jednak te plany zostały zmienione bądź odsunięte na dalszy czas. Warto przypomnieć, że podczas ostatniego PPV, czyli Extreme Rules, Taker oraz Roman Reigns pokonali Shane’a McMahona i Drew w No Holds Barred Matchu. Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane walki na SummerSlam:

WWE UNIVERSAL CHAMPIONSHIP
Brock Lesnar (c) vs. Seth Rollins

WWE RAW WOMEN’S CHAMPIONSHIP
Becky Lynch (c) vs. Natalya

WWE SMACKDOWN WOMEN’S CHAMPIONSHIP
Bayley (c) vs. Ember Moon

» Niespodziewanie na Slammiversary XVII pojawił się były WWE Superstar, czyli Rhyno atakując Briana Cage’a oraz Michaela Elgina po ich walce o tytuł mistrzowski. Jak się okazało federacja Impact Wrestling udostępniła materiał wideo na swoim koncie na Twitterze zawierający spoiler z wczorajszych tapingów telewizyjnych IW, które zostały nagrane w Windsor. Tej nocy zjawił się Rhyno, który ponownie zaatakował Elgina, który próbował zdemaskować zamaskowaną postać.

» Jon Moxley po swojej ostatniej walce wygłosił promo, w którym opowiedział o swojej najbliższej przyszłości:

„Dziękuję Tomohiro Ishii za możliwość dzielenia jednego ringu ty chory draniu. Kilka miesięcy temu moja kariera znalazła się w muszli klozetowej, a potem powitaliście mnie w Japonii. Sprawiliście, że poczułem się częścią rodziny. Daliście mi płótno, na którym mogę malować brzydkie, makabryczne dzieła sztuki. Dziękuję za to. Nikt na tej Ziemi, na świecie oraz we wszechświecie nie jest w stanie powiedzieć mi tego, do czego jestem zdolny. Pozwólcie, że Wam coś powiem. Uwierzcie w to, że Jon Moxley wygra G1!”.