Drake Maverick zdobył WWE 24/7 Title?, Sean Waltman oficjalnie kończy z wrestlingiem, Bayley wspomina Dusty’ego Rhodesa

» Niespodziewanie podczas Comic Con w San Diego pojawił się WWE 24/7 Champion R’Truth, który skutecznie obronił tytuł mistrzowski przed zamaskowanym Maverickiem. W poniżej zamieszczonym materiale wideo, który pojawił się na profilu Drake’a na Twitterze możemy zauważyć, że GM 205 Live nie jest zadowolony z tego, iż nie udało mu się odzyskać mistrzostwa:

» WWE Hall of Famer Sean “X-PAC” Waltman w swoim podcaście wyjawił, że zakończył swoją przygodę z oficjalnym wrestlingiem:

“Swoją drogą jestem wielkim pier**** królem, który kończy z wrestlingiem. Nie powiem, że nie ma możliwości na one more match, ale mojego zdania na ten moment nic nie zmieni. Tak postanowiłem. Show podczas weekendu z WrestleManią, w którym uczestniczyłem z Hurricanem i Ligerem był ostatnim. To było spełnieniem marzeń. Skończyłem z tym”.

» Bayley wystąpiła gościnnie w podcaście prowadzonym przez Lilian Garcię, w którym wypowiedziała się na temat Dusty’ego Rhodesa:

“To szalone. Staramy się ukryć nasze prawdziwe ja, ponieważ nie uważamy tego za coś dobrego. Dusty Rhodes był prawdziwym sobą i przez, to go każdy uwielbiał. Ale spójrzcie na to, co Charlotte będzie wysportowaną kobietą zmagającą się ze swoim pochodzeniem, ja byłabym fanką? Zarówno nasze postacie, jak i NXT zostało wyprodukowane przez Dusty’ego Rhodesa i między innymi wszyscy za, to są mu bardzo wdzięczni”.