RUSH ponownie na celowniku WWE, Nowy WWE 24/7 Champion, Adam Cole o pracy Britt Baker w AEW

» Portal The Wrestling Observer Newsletter informuje, że pod koniec bieżącego roku z federacją Ring of Honor może pożegnać się RUSH. Podobno przez jakiś czas oficjele WWE chcieli zakontraktować Rusha, ale jest on także związany kontraktem z meksykańską federacją CMLL do 2021 roku, co koliduje w pewnych sprawach. W styczniu 2019 roku, Andrade czyli dobry przyjaciel Rusha podobno ostrzegł go przed podpisaniem umowy z WWE, więc ten zdecydował się na obranie innego kierunku.

» Podczas wesela Drake’a Mavericka z Renee Michelle, R’Truth odzyskał WWE 24/7 Championship. Portal PWInsider.com informuje, że Maverick podał firmie pomysł odnośnie zmiany posiadacza tego tytułu podczas wesela. Warto zauważyć, że członek Creative Teamu, czyli Joseph Belcastro wcielił się w rolę pastora, a na ślubie obecni byli także: EC3, Braun Strowman, Matt Hardy z rodziną, Jeremy Borash, Cheerleader Melissa, Tyson Kidd, Natalya, Diamante oraz Kiera Hogan.

» WWE NXT Champion Adam Cole w rozmowie dla talkSPORT wypowiedział się na temat swojej dziewczyny, Dr. Britt Baker pracującej dla All Elite Wrestling:

„Jestem z niej bardzo dumny. Britt może mnie zabije, ale myślę, że w przeciągu ostatnich czterech lat zrobiła niesamowity postęp, po przez bardzo ciężką pracę, którą wykonuje. Mam tutaj na myśli wszystko, co ona robi. Jest pełnoetatowym lekarzem, a w weekendy walczy na ringu, co jest dla niej świetną rozrywką, oderwaniem się od nudnej rzeczywistości. Jestem z niej niesamowicie dumny. Cieszę się, że mam taką dziewczynę”.

Warto przypomnieć, że Baker pojawiła się na ostatnim TakeOver w Bridgeport, gdzie jej chłopak pokonał Johnny’ego Gargano i zdobył NXT Title.