The Young Bucks kończą ze sceną niezależna?, Śmierć matki wrestlera WWE, Matt Morgan wypowiada się na temat prezesa WWE

» AEW’s co-Executive Vice President Matt Jackson za pośrednictwem Twittera opublikował informację o evencie wrestlingowym House of Glory, który być może będzie ostatnim niezależnym wydarzeniem dla The Young Bucks. Matt napisał:

„Prawdopodobnie, to nasz ostatni występ w wrestling na niezależnej scenie wrestlingowej. Nie mogę się doczekać!”.

Wydarzenie, o którym mowa odbędzie się 9 sierpnia w NYC Arenie w Nowym Jorku. Warto zaznaczyć, że The Young Bucks byli pierwszymi House of Glory Tag Team Championami.

» Portal internetowy Ringside News informuje, że matka Andrade, czyli Juanis Oropeza zmarła kilka godzin po zakończeniu WWE PPV Super ShowDown w Jeddah w Arabii Saudyjskiej. Natalya jest jedną z wielu osób, które złożyły kondolencje wrestlerowi z Meksyku.

» Matt Morgan wyjawił, że podczas pobytu w WWE, Vince McMahon chciał wysłać go do Ohio Valley Wrestling, gdzie miałby okazję udoskonalić swój gimmick, jednak on odrzucić propozycję prezesa WWE:

„Proszę pana, jeśli mam zamiar stworzyć wielki charakter, to nie chcę wracać do Ohio Valley Wrestling. Próbowałem zrobić, to najlepiej, jak potrafiłem. Nie rozmawiałem z nim tak jak inni wielcy faceci. Moja rozmowa trwała bardzo szybko i mimo iż niektóre rzeczy, które wypowiedziałem mogły być lekką przesadą, to nie żałuję ich. Ja podczas pobytu w WWE byłem wielkim i dobrze wykształconym facetem, nie posiadającym słabości, więc chciałem być Panem Doskonałym. Kiedy robiliśmy nagrania SmackDown, to na zapleczu obecny był Vince McMahon, który rozmawiał ze mną po każdym show i twierdził, że każda postać powinna produkować więcej materiałów na zapleczu”.