Steve Austin na temat powrotu Kurta Angle do ringu WWE, Brad Maddox opowiada o drugiej szansie od WWE, Brawl z gwiazdami Ring of Honor, Vince McMahon o urodzinach Edge’a

» Stone Cold Steve Austin wystąpił gościnnie w najnowszym odcinku Ring Rust Radio, w którym wypowiedział się na temat powrotu Kurta Angle do ringu WWE:

”Niestety nie wiem jakie są plany dotyczące przyszłości Kurta Angle, gdyż nie wiem w jakiej obecnie znajduje się dyspozycji fizycznej jednak wiem jak dobrym jest wykonawcą. W 1996 roku ten facet dołączył do WWE po tym jak udało mu się zdobyć złoty medal na Igrzyskach Olimpijskich. Po raz pierwszy miałem okazję ujrzeć tak niesamowicie utalentowanego zawodnika, który w przeszłości nie miał styczności z wrestlingiem, a wszystko wychodziło mu tak łatwo. Pamiętam nasz krótki feud, w którym ja doznałem trzech złamań, a on był lekko poturbowany. Uwielbiam go jako osobę oraz wykonawcę w ringu. Był/Jest prawdziwym wojownikiem i nie każdy jest w stanie nadążyć za nim”.

» Były WWE Superstar Brad Maddox wystąpił gościnnie w najnowszym odcinku The World According To Wrestling, w którym wypowiedział się na temat tego co by zrobił gdyby otrzymał drugą szansę od WWE:

”Gdybym otrzymał drugą szansę od WWE, to z pewnością pierwsze co bym zrobił to poszedłbym do Vince’a i powiedział – Cześć jestem Brad Maddox. Czy wiesz kim jestem? Czy wiesz jakie mam doświadczenie? Czy wiesz, że pracowałem w twojej firmie przez 3 lata i zostałem przeszkolony? Ja wziąłbym wszystko we własne ręce i zmienił moja postać”.

» Ryan Satin i Jamie Lovene z Pro Wrestling Sheet pojawili się w dniu wczorajszym w Stan Lee na ComicCon, gdzie byli gospodarzami show z udziałem The Young Bucks. Podczas tego wydarzenia wśród fanów pojawili się członkowie The Addiction(Christopher Daniels i Frankie Kazarian) co doprowadziło do brawlu:

» Prezes WWE Vince McMahon za pośrednictwem Twittera wysłał życzenia urodzinowy WWE Hall of Famerowi Edge’owi, który w dniu wczorajszym świętował 44 urodziny: