Kto został zniszczony przez WWE – Cody Rhodes, Jon Moxley chce wystąpić na G1 Climax, Ważne ogłoszenie Shingo Takagiego

» Brandi oraz Cody Rhodes byli zajęci odpowiadaniem na pytania fanów, które pojawiały się na Twitterze. Jeden z użytkowników Twittera zapytał Cody’ego, o to kim jest bohater, który został najbardziej zniszczony przez WWE:

“Nie mogę mówić za niego, ale chyba nikogo i niczego nie zniszczyli. Umieścili mnie w centrum uwagi, a w telewizji nauczyłem się bardzo wiele podczas dziesięcioletniej przygody z federacji”.

» IWGP US Champion Jon Moxley pojawił się na Dominion, gdzie w meczu otwarcia pokonał Umimo w quick matchu. Po konfrontacji z wrestlerem z Japonii, Moxley powiedział, że chce być częścią G1 Climax, czyli największego turnieju organizowanego przez federację New Japan Pro Wrestling, gdzie zwycięzca otrzyma title shot o IWGP Heavyweight Championship na Wrestle Kingdom:

» Tego samego dnia, co Moxley, czyli na Dominion, Shingo Takagi pokonał Satoshiego Kojima, a następnie ogłosił, że chciałby rzucić okiem na to co dzieje się w dywizji Heavyweight(czyli jego wadze) i wziąć udział w tegorocznym G1 Climax: