Dzisiaj w historii wrestlingu – 24 października

W serii „Dzisiaj w historii wrestlingu”, wspominamy wydarzenia wrestlingowe, które wydarzyły się dokładnie dzisiejszego dnia na przestrzeni lat.

24 października 1999 roku odbyła się gala WCW Halloween Havoc w Las Vegas, na której Goldberg pokonał Stinga w zaledwie 3 minuty w walce o WCW World Championship.

24 października 2008 roku pojawiły się pierwsze plotki na temat przejścia Dos Caras Jr. do WWE. Według meksykańskich źródeł miał on zadebiutować na Royal Rumble 2009. Podpisał on jednak kontrakt nieco później, debiutując jako Alberto del Rio.

Tego samego dnia federacja Ring of Honor zawitała do Danbury. Na gali odbył się Iron Team Match pomiędzy LAX, Jimmym Jacobsem i Tylerem Blackiem, Chrisem Hero i Davey’m Richardsem oraz Kevinem Steenem i El Generico.

24 października 2010 roku odbyła się gala WWE Bragging Rights, gdzie miały miejsce walki takie jak Buried Alive Match Undertakera i Kane’a, czy walka RAW vs SmackDown.

24 października urodziny obchodzą m.in Mika Akino (45 lat), czy Lou Fabiano (55 lat). Wszystkiego najlepszego życzy redakcja MyWrestling!