Uwaga na Spoilery! Wielkie wydarzenie dla kobiet w WWE, Bobby Lashley po konfrontacji z Romanem Reignsem, Nowy WWE Champion?

» W październiku odbędzie się gala WWE PPV Evolution z udziałem wszystkich kobiet występujących w federacji. Podczas show będziemy świadkami czterech konfrontacji o tytuły mistrzowskie. Tak więc z pewnością wkrótce poznamy pretendentki do:
WWE NXT Women’s Title ( Shayna Baszler), NXT UK Women’s Title, the RAW Women’s Title ( Alexa Bliss), SmackDown Women’s Title ( Carmella). Pierwsza w historii NXT UK Women’s Champion zostanie wyłoniona na tapingach NXT UK 28-29 lipca. Ticketmaster opublikował listę uczestniczek pierwszej w historii gali z udziałem ponad 50 kobiet:
WWE Hall of Famer Lita, WWE Hall of Famer Trish Stratus, Asuka, Nia Jax, Sasha Banks, Charlotte Flair, Ronda Rousey, Alexa Bliss i Carmella.

» WWE RAW Star Bobby Lashley za pośrednictwem Twittera opublikował wpis dotyczący jego porażki doznanej na poniedziałkowym odcinku czerwonej tygodniówki w starciu z Romanem Reignsem. Członek The Shield na SummerSlam zmierzy się z WWE Universal Championem Brockiem Lesnarem.

» Poniżej przedstawiamy wyniki wczorajszego live eventu WWE SmackDown w Carbondale.

* The New Day def The Bar

* Andrade „Cien” Almas def Sin Cara with the Hammerlock DDT

* SmackDown Tag Team Champions The Bludgeon Brothers def. The Usos, Luke Gallows & Karl Anderson

* Daniel Bryan def The Miz with The Yes Lock

* WWE United States Champion Shinsuke Nakamura def Jeff Hardy with Kinshasa

* Randy Orton def Rusev

* WWE Champion AJ Styles def Samoa Joe