Szczegóły kontuzji Brauna Strowmana, Brandi Rhodes odeszła z Impact Wrestling?, Oficjalny plakat Great Balls of Fire, Powrót Brie Bella do domu

» Na oficjalnej stronie WWE.com pojawiło się oświadczenie w sprawie kontuzji jakiej nabawił się Braun Strowman (Adam Scherr), przez którą prawdopodobnie będzie wyeliminowany na 8 tygodni:

”Braun Strowman przeszedł operację po tym jak został brutalnie zaatakowany przez Romana Reignsa na zeszłotygodniowym RAW. Bezpośrednio po ataku ze strony byłego mistrza WWE, The Monster Among Men został przewieziony karetką do pobliskiego szpitala i po konsultacji medycznej z doktorem Jeffrey’em Dugasem musiał poddać się operacji naprawy pokiereszowanego łokcia przez co zostanie wykluczony z akcji na około sześć miesięcy”.

» Ostatnio w internecie sporo pojawiło się plotek dotyczących odejścia Brandi Rhodes z federacji Impact Wrestling po tym jak zawodniczka usunęła jakiekolwiek wpisy dotyczące tejże organizacji, a także kilka nagrań z udziałem jej męża Cody’ego, który niedawno podpisał kontrakt z Ring of Honor. Co ta sytuacja oznacza dla Brandi? Czy zawodniczka podąży w ślady swojego męża?

» W lipcu tego roku w federacji WWE zadebiutuje nowa gala PPV Great Balls of Fire, która odbędzie się w The American Airlines Center w Dallas. Poniżej przedstawiamy oficjalny plakat GBOF:

#WWE #GreatBallsOfFire PPV gets a logo update — what do you think? Good upgrade or no?

Post udostępniony przez WrestleZone (@wrestlezonecom)

» W poniższym materiale wideo, który ukazał się na oficjalnym kanale the Bella Twins na YouTubie, Brie Bella wypowiedziała się na temat powrotu do domu oraz świętowania dnia matki ze swoją córką: