Kane vs Braun Strowman podczas WWE UK Tour, Brandi Rhodes w serialu WAGS, Tytuł WWE dla Houston Astros, Najlepsze finishery w WWE 2K18

» WWE za pośrednictwem Twittera poinformowało nas o tym, że podczas wycieczki WWE po Wielkiej Brytanii będziemy świadkami starcia z udziałem byłych partnerów z gali TLC, czyli Brauna Strowmana i Kane’a:

Pojedynki z udziałem tej dwójki odbędą się w: Londynie, Brighton, Minehead, Cardiff oraz na RAW w Manchesterze i w Birmingham.

» Portal US Weekly opublikował artykuł zawierający szczegóły nowego sezonu serialu WAGS, który dostępny jest na platformie E!:

Znalezione obrazy dla zapytania WAGS BRANDI RHODES

Brandi Rhodes oficjalnie dołączyła do serialu!

”Brandi Rhodes jest żoną gwiazdy profesjonalnego wrestlingu Cody’ego Rhodesa i synową WWE Hall of Famera Dusty’ego Rhodesa. Jest ona również byłą spikerką oraz zawodniczką, która stara się znaleźć równowagę w swoim życiu osobistym oraz zawodowym”.

» WWE COO Triple H za pośrednictwem Twittera opublikował zdjęcie pasa WWE World Heavyweight Championship, którego posiadaczem zostali Houston Astros. Jest to ukoronowanie ich zwycięstwa w World Series:

» Na oficjalnym kanale WWE na YouTubie pojawił się bardzo ciekawy materiał wideo dotyczący dziesięciu najlepszych akcji kończących w wykonaniu drużyn tag teamowych jakie są dostępne w grze wideo WWE 2K18: