Uwaga na Spoilery! Powrót The Game na RAW, Braun Strowman ostrzega członków The Shield, Ratingi weekendowych wydarzeń

» WWE COO Triple H pojawił się w Brooklynie na RAW, aby wygłosić krótkie promo zapowiadające jego konfrontację z The Undertakerem podczas specjalnego wydarzenia WWE Super Show-Down w Australii. Odbędzie się ono 6 października. Poniżej przedstawiamy skrót z występu Huntera na RAW. Więcej szczegółów możecie przeczytać w naszym raporcie, który widnieje na stronie głównej bądź pod tym LINKIEM.

» Członkowie The Shield (Dean Ambrose, WWE Universal Champion Roman Reigns, WWE Intercontinental Champion Seth Rollins) ponownie zjednoczyli się w trakcie wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW przez, co Braun Strowman nie zdobył WWE Universal Title. Posiadacz walizki Money in the Bank, Braun Strowman za pośrednictwem Twittera wydał następujące oświadczenie w sprawie ataku:

» Komentator Monday Night RAW, Michael Cole poinformował, że na wczorajszym odcinku czerwonej tygodniówki w Barclays Center w Brooklynie pojawiło się 13.724 fanów. Warto zauważyć, że na sobotnim TakeOver: Brooklyn IV na widowni zasiadło aż 14 tysięcy 676 fanów, natomiast dzień później arena zgromadziła ponad 16 tysięcy widzów.