John Cena vs Bobby Lashley na WWE PPV, Johnny Gargano o popełnionym błędzie w NXT, Braun Strowman ostrzega członków The Shield

» Za kilka godzin odbędzie się event WWE Super Show-Down w związku z czym na oficjalnym kanale WWE na YouTubie pojawił się materiał wideo z udziałem Johna Ceny oraz Bobby’ego Lashleya podczas The Great American Bash PPV 2008. WWE Champion John Cena pokonał swojego rywala po wykonaniu AA. Na evencie w Australii dojdzie do konfrontacji z udziałem Ceny i Lashleya, a ich rywalami będą Elias oraz Kevin Owens:

» WWE NXT Superstar Johnny Gargano udzielił wywiadu dla WWE.com, w którym wypowiedział się na temat konfrontacji z Tommaso Ciampa:

”Popełniłem jeden wielki błąd i niestety za każdym razem, gdy widzę go z tytułem mistrzowskim NXT, to widzę swój błąd. Kocham NXT i doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że to moja wina. Złożyłem obietnicę, że zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby naprawić to, co złe i zamierzam dotrzymać dane słowo”.

» Przed wielkim sześcioosobowym starciem na Super Show-Down, Braun Strowman opublikował zdjęcie odnoszące się do najbliższej konfrontacji, gdzie będzie współpracować z Dolphem Zigglerem oraz Drew McIntyre. Ich rywalami są The Shield, w składzie Roman Reigns, Seth Rollins i Dean Ambrose:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Braun Strowman got some new ink ahead of Saturday’s big six-man tag team match at WWE #SuperShowDown

Post udostępniony przez Wrestling Inc. (@wrestlinginc)