Zmiana planów wobec Triple H, Seth Rollins w Birmingham, Ricochet odszedł z Lucha Underground, Wpis Samoa Joe na Twitterze

» Portal Pro Wrestling Sheet donosi, że oficjele WWE pracują nad nowym scenariuszem dla Huntera, który miał zmierzyć się z Sethem Rollinsem podczas WrestleManii 33, ale do tego nie dojdzie z powodu urazu jakiego nabawił się Rollins.

» WWE RAW Superstar Seth Rollins za pośrednictwem Twittera opublikował zdjęcie z placówki medycznej, która znajduje się w Birmingham:

» Topowa gwiazda Lucha Underground Ricochet znany również z występów jako Prince Puma pojawił się ostatni w Madrycie podczas La Triple W (White Wolf Wrestling). Podczas eventu pokonał A-Kida w single matchu. Po zakończeniu show Ricochet udzielił wywiadu dla portalu SoloWrestling.com, w którym wyjawił, że jego kontrakt z federacją Lucha Underground wygasł i jest otwarty na wszystkie propozycje. Następnie wspomniał, że w przeszłości WWE się z nim kontaktowało, ale nie wiadomo jak będzie wyglądała przyszłość w jego wykonaniu:

» Były WWE NXT Champion Samoa Joe za pośrednictwem Twittera skomentował wydarzenie z RAW z jego udziałem oraz Sethem Rollinsem: