Uwaga na Spoilery! Piękny gest Kevina Owensa, Mick Foley cięty na mistrza, Promo WrestleManii 33, Zapowiedź odcinka WWE Main Event

» WWE Universal Champion Kevin Owens podczas wczorajszego RAW wypowiedział się na temat strzelaniny, która miała miejsce podczas meczu w pobliżu jego rodzinnej prowincji Quebec:

”Właśnie dowiedziałem się o tym, co się stało w Sainte-Foy. Jestem zdegustowanym tym faktem i naprawdę nie wiem co mogę powiedzieć. Moje myśli łączą się z rodzinami ofiar. Pozwólcie nam zadbać o najbliższych natomiast ignorancja i nietolerancja nie powinny mieć tu miejsca. Jesteśmy ponad to. Porozmawiajmy z naszymi dziećmi”.

Strzelanina, o której mowa odbyła się w Quebec Islamic Cultural Center. Sześć osób nie żyje, a osiem zostało rannych po tym jak grupa uzbrojonych mężczyzn otworzyła ogień w meczecie. Policja podejrzewa, że chodzi o atak terrorystyczny przeciwko innej wierze. Spójrzcie na opaskę jaką na lewej ręce ma Kevin Owens w rozmowie ze Stephanie McMahon.

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW za sprawą Micka Foleya, Kevin Owens musiał zmierzyć się o WWE Universal Championship z Braunem Strowmanem, czyli człowiekiem dzięki, któremu KO po gali Royal Rumble nadal był w posiadaniu tytułu. Braun Strowman został zwycięzcą tego starcia, lecz niestety przez dyskwalifikację.

» Poniżej przedstawiamy pojedynki, które odbyły się podczas wczorajszego tapingu WWE Main Event:

1 walka: Sin Cara vs Bo Dallas

2 walka: The New Day vs Titus O’Neil & The Shining Stars

» Poniżej przedstawiamy materiał promujący kwietniową galę PPV WrestleManię 33: