Randy Orton vs AJ Styles na WrestleManii 33?, Drew Galloway o przyjaźni z Johnem Ceną, CM Punk o spędzonym weekendzie i więcej

» Zwycięzca niedzielnego Royal Rumble Matchu Randy Orton udzielił wywiadu dla ESPN.com, w którym wypowiedział się na temat odniesionego zwycięstwa:

”Słyszałem wiele zabawnych faktów dotyczących mojej kariery, ale gdy przychodzi co do czego, to za każdym razem staram się dać z siebie jak najwięcej, ponieważ nie od dziś wiadomo, że za pracę otrzymujemy wypłatę, a po wykonanej robocie jest powrót do domu do rodziny. Jestem trzeciej generacji wrestlerem, a w rozmowie z prezesem WWE Vincem McMahonem powiedziałem mu, że chciałbym zmierzyć się z AJ Stylesem. Jestem wdzięczny fanom oraz mojej rodzinie za wsparcie, bez którego nie odniósłbym zwycięstwa w royal rumble matchu”.

» TNA Superstar Drew Galloway udzielił wywiadu dla Sports Illustrated’s Extra Mustard, w którym wypowiedział się na temat przyjaźni z Johnem Ceną:

”Kiedyś WWE kręciło się wyłącznie Johna Ceny, więc dlatego bacznie mu się przyglądałem. John jest facetem, który był/jest na szczycie dłużej niż ktokolwiek w historii WWE i jestem szczęśliwy z tego, że mogłem z nim trenować przez wiele lat, a także korzystać z jego cennych rad. Moim celem jest bycie kimś bardziej rozpoznawalnym od Johna Ceny chociaż nie wiem, czy to możliwe”.

» Były WWE Superstar CM Punk w zeszły weekend był honorowym współgospodarzem uroczystości NHL All Star Weekend. CM Punk postanowił wypowiedzieć się na temat tego wydarzenia:

”Jeśli chodziło by wyłącznie o bycie maskotą to bym w to nie wszedł. Mam 38 lat i za każdym razem jestem zaskoczony uśmiechami jakie pojawiają się na twarzach osób, które mnie spotykają. To zaraźliwe. Spędziłem cały piątek i sobotę z maskotkami, a następnie zabrałem żonę na spotkanie z największymi maskotkami na świecie 😀 Bardzo dobrze bawiliśmy się”.

» Sędzia WWE Charles Robinson za pośrednictwem Twittera wyjawił, że podczas gali PPV Royal Rumble nabawił się urazu stopy, ale powinien być gotowy na Elimination Chamber:

» Jonathan Coachman ogłosił, że w tym tygodniu jego gościem specjalnym w programie ”Off The Top Rope” będzie zwycięzca Royal Rumble Matchu Randy Orton.