Sami Zayn i Becky Lynch w Mixed Match Challenge, Kłótnia zawodniczek RAW na Twitterze, John Morrison wychwala The Miza

» Federacja World Wrestling Entertainment ogłosiła kolejną drużynę, którą obejrzymy w turnieju WWE Mixed Match Challenge 16 stycznia na Facebooku, a w jej skład wejdą Sami Zayn oraz Becky Lynch. Poniżej przedstawiamy wypowiedź pretendenta do WWE Championship:

» Po poniedziałkowym starciu tag teamowym z udziałem kobiet na RAW doszło do słownej konfrontacji na Twitterze między Mandy Rose oraz Bayley, która wspólnie z Sashą Banks pokonały wcześniej wspomnianą Mandy oraz jej partnerkę Sonyę Deville:

» John Morrison wystąpił gościnnie w najnowszym odcinku podcastu The Ross Report, w którym wypowiedział się na temat swojej współpracy z The Mizem:

”Od zawsze byłem wielkim fanem Miza. Myślę, że jednym z największych kluczy do jego sukcesu jest to, iż odkąd pamiętam starał się być samym sobą i dlatego jest bardzo autentyczny i da się go poczuć. Miz wykonuje bardzo dobrą robotę i cieszy mnie fakt, że poza aparatem/telewizją jest taki sam w rzeczywistości dzięki czemu nie stara się pokazywać kogoś innego”.